Proses Elektronik'den Haberler > Proses Elektronik ile ilgili duyurular, kampanyalar, yazışmalar...

A.C.M.E. Proses Yeni Lokomotif Projesi

(1/11) > >>

Harun:
Vagonlardan sonra 1 loko yapmaya karar vermiştik.

ACME ile Nürnberg'de yaptığımız toplantıda hem onlar hem bizim açımızdan en kolay ve çabuk (1 yıl :( ) proje bizim Konçar dediğimiz 52500 lükler oluyor.

Dizel ve Toshibaları seneye bırakıyoruz. Ama dizeller Konçar'dan sonra olabilir diye düşünüyoruz.

Bu lokolarla ilgili resimleri üyelerimizden Ergin Tönük'ün aşağıdaki sayfasında da göreblirsiniz.

http://e40003.me.metu.edu.tr/52500/

Bu lokonun arkasına hem son yaptuırdığımız TCDD vagonlarını hem de aynı kasalardan yaptıracağımız farklı renklerdeki vagonları da kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu lokonun 2 değişik rengini de aynı zamanda üretmeyi düşünüyoruz.

Bu sefer bir kısmını da sesli yaparız belki.

Fiyat konusunda şimdiden kesin birşey diyemiyorum ama ACME'nin standard fiyatları gibi olacaktır. Ancak gene Limited Edition ve sertifikalı olarak yapacağız.

İstekliler sesli, analog, yeşil, beyaz gibi en azından isteklerini belirtirlerse yaptıracağımız sayı ile ilgili bir fikir oluşturabiliriz.

Selamlar,

HArun

kubilayelmas:
Harun bey hayırlısı olsun vagonlarla aynı renkde olursa daha şık duracagına ınanıyorum basarılarınızın devamını dılerım saygılar

koraycenan:
Güzel bir proje daha. 2. Renk skalası daha iyi bence. Kırmızı beyaz mavi olan. Şimdiden veriyim siparişi 1 adet dcc ready.

diesel:
Yeni proje hayırlı olsun.Kırmızı beyaz mavi renk daha güzel görünüyor.Benim siparişim de 1 adet sesli digital.Selamlar.

Ergün:
Sesli, beyaz, 1 adet

emeği geçenlerin eline sağlık

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git