Gönderen Konu: Haydarpaşa ve Ankara Garlarında Aktivite  (Okunma sayısı 10390 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Haydarpaşa ve Ankara Garlarında Aktivite
« : Mart 21, 2008, 20:53:25 »
Merhaba,

Geçen hafta Adnan Ekinci beyle bir toplantı yaptık.

TCDD olarak bize ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini ve bir an evvel Haydarpaşa ve Ankara garlarında Model Trenciler Kulübü aktivitelerini görmek istediklerini belirtti.

Ben de en kısa zamanda sizlerle konuşup bunları organize etmek için çalışmalara başlayacağımızı söyledim.

Hem bu Cumartesi Kadıköy'de hem de forumda bu konuyu ve neler yapabileceğimiz tartışalım.

Selamlar,

Harun

cenk

• Ziyaretçi
Ynt: Haydarpaşa ve Ankara Garlarında Aktivite
« Yanıtla #1 : Mart 22, 2008, 10:26:53 »
acil ankara da bir şeyler yapalım ankara bu konuda bana göre oldukça konuya uzak ve bilgisiz ayrıca bu nedenle buradan kulübümüzüde daha da tanıtmıl oluruz diye düşünüyorum medya ankara da politika üzerine arada birde yakalrsa bu tür olaylara diye düşünüyorum sevgiler

Çevrimdışı ihsan

• Ihsan Günder
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2 : Mart 22, 2008, 12:48:28 »
Harun Bey Merhaba
Malumunuz ben C.ertesi özürlüyüm
Düşüncemi buradan belirteyim
Kulüp olarak aynı anda H.Paşa ve Ankara da aktivite yapabilecek kapasitemiz yok
İstanbul da oldukça başarılı iki aktivite yaptık malumunuz R.Koç müzesindeki tanıtım şu anda askıda
Bu yüzden önceliğin Ankara olması gerektiği düşüncesindeyim
En azından kuruluş aşamasında ve bir pazar günü şahsım olarak destek verebilirim
SYGLR

cenk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 22, 2008, 12:50:44 »
İhsan Abi
teşekkürler destek için Ankara da yapalım da şu bizim Ankara halkının gözü gönlü açılsın yeni bir şeyler görsünler desteğinizin şiddetli devamını bekliyorum
saygılar

Çevrimdışı eraysarac

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #4 : Mart 23, 2008, 00:15:23 »
Arkadaşlarım ve büyüklerim.Yeni bir işte çalışıyor olmaktan dolayı çokca şehirlerarası işe çıkıyor ve bu ara forumla ilgilenemiyorsamda hep aklımdasınız.Toplantıyada inşallah gelmeye çalışacağım.
Kendi halinde,model tren sevdalısı

cenk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mart 23, 2008, 12:17:07 »
Sayın Tutan amirimiz ankara komutanımız sağlık sorunu olmadığı sürece orada bulunacağım emir demiri keser ;)

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #6 : Mart 24, 2008, 17:45:28 »
Arkadaşlar,

Eğer bu konuda Ankara'ya öncelik verilecekse acil olarak Ankara'daki arkadaşlardan hangilerinin nasıl bu işin başında duracakları ve neler koyabilecekleri konusunda karar vermeleri gerekiyor.

Dediğim gibi bu konu acil, toplantıyı beklemeden fikirlerin ortaya çıkması ve netleşmesi gerekiyor. Adnan bey'e kalsa hemen yarın başlayın diyor.

Selamlar,

Harun

cenk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mart 24, 2008, 17:52:01 »
Ben her konuda acemiliğimle katılabilirim bir mth lokom 1 trix 2 side  sesli bir kaç bina ve aksesuar ve vagonlarla katılabilirim

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #8 : Mart 24, 2008, 22:58:14 »
cenk kardesim iyi niyetin ici tesekurler .
 bu aktivitenibir parcası olabilir..
istabul akvitilerinde bile ,harun kardesim işini gucunu bırakıp,natulius ve de gorv yapıyordu..
bence demek istiyorki,, ister aranızda guzel espili muhalif s gruplar olsun..kaldi ki olmasın...
harun bence sunu soylemeye calisti...
bugun beraberdim ve reel olarak konustum..
abi once haydarpasa da yapalım.. daha sonra gercek tren ile kurguyu ankara garına yollarız dedi..
ANKARA daki arkadaslar da oradan ilave yaparlar vs...
ben sadece elciyim ..
amma bana zeval verebilirsiniz.

Çevrimdışı muratcopur

• murat çopur
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Taksim/?stanbul
  • http://muratcopur.deviantart.com/
    • muratcopur
« Yanıtla #9 : Mart 25, 2008, 04:31:34 »
Yapılacak etkinliğin İstanbul ayağına ben oldukça fazla zaman ayırabilirim. hemen hergün sabahtan akşama kadar katılım gösterebilirim. Ankara ayağında da yine sıkça gidip-gelerek katılım göstermeye çalışırım. Bu etkinliklerde bir takım sergilemeler yapacaksak elimdeki hali hazırda 20 kadar çeşitli bina ve 70-80 kadar vagon ve loko ile destek verebilirim. Birde standımızın bir bölümünde belirli saatlerde model boyama ve montaj konusunda bir workshop sunumu hazırlayabiliriz. ve bende elimden geldiğince merak eden insanlarla paylaşırım o zamanı. Hatta altyapısını hazırlamaya çalıştığım dioramamın startınıda bu sergide verebiliriz.
Murat Çopur

cenk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mart 25, 2008, 08:07:36 »
Sevgili Haldun ve Harun abi bence İstanbul arkası ankara fikride hoş ama bunlar sanırım Nisan Ankara toplantısında konuşulup sonra İstanbul yani sizlerlepaylaşılmalı bir takım çalışması olması adına ortak fikirler bence çok önemli neticede kulüp adına en güzeli yapmak için hapimiz ortak bir zaman dilimi için program yapıp o sürede max ilgimizi bu olaya kanalize etmeliyiz , bu durumda önce siz büyüklerin fikir ve önerileri alınıp sonrada grup da bir karar alınup uygulanması en doğrusu ama tabi birde heyecan varki Ankara da olabilmemiz adına işte insan duramıyor pek yerinde
sevgi ve saygılar

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #11 : Mart 25, 2008, 17:51:28 »
Ben bu konuda ki görüşlerimi cumartesi günü belirtmiştim.H.paşa da bir problem çıkacağını sanmıyorum.Ankara ne yapabilir?Ankaradaki arkadaşların durumunu bilemiyorum tabii.İlla 1 ay olacak diye bir şart yok.Örneğin Ank da 6-7 kişi toplanabiliyorsa herkes 1 gününü önceden ayarlayıp 1 er gün dönüşümlü olmak üzere 1 hafta falan yapılabilir.Eskişehirden uzarım bende birgün ilgilenebilirim.
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

cenk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mart 25, 2008, 18:20:00 »
bende programı netleştirirsek 1-2 gün aırabilirim arada yarım günlerde kaçabilirim

Çevrimdışı Aynur&Sermet

• Aynur&Sermet ERAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #13 : Mart 25, 2008, 22:09:34 »
Merhabalar,

Aktivite tarihleri belli olmadan kesin şey söyleyemiyoruz. Ancak bizim için haftasonları uygun. Hafta içi ders, sınav durumuna göre ayarlanabilir.

selamlar

Aynur&sermet

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #14 : Mart 25, 2008, 22:25:43 »
enson yazan aynur&sermet kardesime binaen tüm kardeslerime  cevapla...
harun kardesimden anladığım kadarı ile,
ankara,istanbul ayrımı olmaksızın...
sadece teknik kolaylıklar adına,önce haydarpaşa garı etkinliği,ve de oradan,aynen trene tasınabilecek durumda olan kurgu vs..ankara programını düşündüğünü zannediyorum.
daha once ifade ettigim amma cevaplardan anladığım kadarıyla,ankara grubu hala cebelleşiyor.
ankara grubu once arasında bu aktivitiye sahip cıkacak şekilde organize olabilecekmi..
şu ana kadarki izlenimlerim. kem küm şeklinde oldu valla..
tarihini vs harun kardesim belirler..
 amma once ankara grubu görüşlerini ve birlikteliğini acıkca belirtsin..
cümlemize kolay gelsin..

Çevrimdışı Aynur&Sermet

• Aynur&Sermet ERAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #15 : Mart 25, 2008, 22:35:44 »
Haldun Bey,

Ankara grubundan yazılan mesajları lütfen dikkatli okuyun.

Belirsiz tarih için konuşuluyor. bu şartlar altında arkadaşlar yapabilecekleri katkıları ifade ediyorlar. Hiç kimse "KEM KÜM " etmiyor. .

Aynur

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #16 : Mart 25, 2008, 22:38:22 »
sermet bey,
harunun telefonu ortalıkta var acıp konuşun o zaman..

cenk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Mart 26, 2008, 09:50:01 »
Haldun Abi
bir yanlış anlama var sanırım Ankara da kem küm yok arkadaşlar hazır sadece tarih konusu netleşirse daha rahat konuşabilecekler bunu kem küm diye yorumlamak çok yanlış sanırım
sevgiler

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #18 : Mart 26, 2008, 11:41:09 »
Değerli arkadaşlar, Eskişehir ekibi adına yapılacak aktivitiye cuma-cumartesi-pazar ve pazartesi günleri tüm gün ayırabilirim. Eğer ara sınav haftasına denk gelirse (sınavımın olduğu gün hariç - tarihi şu anda belli değil) tüm haftayı ayırabilirim. Haydarpaşa'da veya Ankara'da olması bu açıdan benim adıma farklılık yaratmıyor. Her iki aktivite için de bu desteği vermeye hazır ve nazırım. Bu faaliyetler öncesi yapabileceğim herhangi birşey olursa da seve seve vakit ayırmaya hazırım. Saygı ve sevgilerimle... İlyas Şıklar