Gönderen Konu: Dortmund fuarı 2016.  (Okunma sayısı 16678 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mesut kurt

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Dortmund fuarı 2016.
« Yanıtla #20 : Mayıs 04, 2016, 17:49:19 »
Kemal Abi, mesajı aldım, tamam bir daha ki gezide koli taşımana yardım edeceğim  :D :D  :D  ;)

Abi, telefonum bozuldu servise gönderdim, sağolsunlar sen bununla yorulma dediler yenisini verdiler (garantisinin bitmesine 1,5 ay vardı)
fotoğrafları malesef kurtaramadım, tesellisi bu oldu...

Çevrimdışı ihsan

• Ihsan Günder
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #21 : Mayıs 04, 2016, 18:35:19 »
Ne kolisi...kibarlaşmayalım Dusseldorf hava alanında manzara şu.........
İstanbul'ayeni göç etmiş Haydarpaşa'daki taşralı
Sırtında yorgan denki, elinde toprak testi aynı tablo
Pegasus'un chek in görevlisi hanım zaten birinci viteste zor gidiyordu sizle uğraşınca motoruda yaktı garibim

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #22 : Mayıs 04, 2016, 22:15:19 »
İhsan abime katılmıyorum maalesef.

Zira biz Haydarpaşa garından daha kötü bir görüntü sergiliyorduk. Bohçalarımız yoktu ama torbalarda bohçayı aratmıyordu hani....Allahtan Pegasus görevlisi hanım birinci vitesde bile zorlanıyordu, yoksam Lufthansa olsaydı vay halimize. Üstüne üstlük Hüssaaam gel kardaş, bavulunu tarttır, aha biniş kartın aha pasaportun muhabbeti, tam yurdum insanı manzarayı hep beraber sergiledik Düsseldorf havaalanında. Ama olsun beğenmeyen kızını vermesin, Alman ekonomisine bir 10.000 Avroluk katkımız oldu ya....

Sağlıcakla kalın,

Can

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Ynt: Dortmund Fuarı 2016.
« Yanıtla #23 : Mayıs 04, 2016, 23:02:02 »
Kemal Abi ellerinize sağlık çok güzel resimler
Abi yeni öğrendim bu gün bizim sivas TÜDEMSAŞ  ta bir müze varmış resimlerinide gördüm nasip olursa bu cuma günü ziyarete gideceğiz müsade  ederlerse resimlerini çekip size göndereceğim selamlar

Çok iyi olur dostum , bekliyoruz.

İhsan abi , Can abi , ne deseniz boş , hava alanındaki  durumumuzun rezilliğini  lafla anlatmak mümkün değil , ben fotoğrafladım , koyucam ,görürsünüz.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Ynt: Dortmund fuarı 2016.4.bölüm
« Yanıtla #24 : Mayıs 04, 2016, 23:27:27 »
Fuardan bir kaç kare daha...Model klübünün yaptığına bakın.

Daha önce hiç görmediğim bir BR 78 , son dakkada gördüm cüzdan boş , kredi kartı ise geçmiyordu , kalbim orda kaldı.

Son yıllarda sürekli adı değişen , önce micro-metakit , daha sonra micro-feinmechanic olan firma şimdi de micro-landhust  olmuş , sanırım onun da işleri pek iyi gitmiyor , tamamı metal ve el yapımı modellerin en ucuzu 750 Euro , üst sınır 2500 ve yukarısı ve hep değişik modeller yapıyorlar.

5 dakka sosis molası..............

Arkası yarın...........

YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Ynt: Dortmund fuarı 2016.5.bölüm
« Yanıtla #25 : Mayıs 05, 2016, 00:03:38 »
Biraz da taşra dolaylarından  ;D hem trenci hem gemici dostlarımız için resimler.

Gitmeden önceki gün acilen yapıp fuara yetiştirdiğim modelim.................( kıskananalar olacak ama , koydum valla resmi )

Biraz da Düsseldorf dan resimler , burası Almanya nın en zengin en kültürlü şehri , binalar güzel bakımlı , çok değişik lüks arabalar var.

Düsseldorf da son olarak İhsan abi ile birlikte ,Can abinin bira yapımcısı teyzesi ve eniştesini ziyaret ettik , eski bir bira fabrikasını işletiyorlar , bize bira ikram ettiler..... ;D Sadece burada yapılan biranın adı " altbier "

Sonunda dönüş zamanı geldi , gittiğimiz gün kısa kollu tişört ile gezdiğimiz yerde 2 gün sonra kar yağdı , dönerken istasyonda çok üşüdük. ( A aaa Mesut da bizleymiş yav  ;D )

Çok üşüyünce direğin arkasına sığınıp penguen pozisyonu aldık.....  :D

Check-in yaparken ki halimiz tam bir felaketti , kiloları , yerleri ayarlamak için kadını delirttik , zaten eli yavaştı tam felaket oldu. :D ( resmin önünde görülen kutu da bize ait )

Bir gezi daha keyifle geçti ve bitti...........

Diğer arkadaşlardan da resim bekliyoruz.

« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2016, 00:10:29 Gönderen: kemalomay »

Çevrimdışı Yahya Dai

• Yosh63
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #26 : Mayıs 05, 2016, 01:40:50 »
Resimler için çok teşekkürler... Harika izlenimler gidemeyenlere (yani bizlere : ) ilham ve keyif kaynağı... Dilerim bir gün paramız olanağımız olur da...

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #27 : Mayıs 05, 2016, 17:51:13 »
     Tüm paylaşımlarını için çok teşekkür ederiz  Kemal Bey,Maalesef bu gezi de de Taşra Grupları olarak Tembelliğimizi gösterdik,ve aranızda olamadık,ama burada Genel merkez olarak sizlerden de bir duyum ve davet almadık,Ben sağlık problemlerim nedeni ile katılamayabilirdim ama belki sizinle gidebilecek kişiler vardı belkide,neyse belki diğer zamanlarda düzenlenecek etkinliklerde buluşuruz inşallah.Tüm fotoğraf ve bilgilendirmeleriniz için tekrar teşekkür ederim.Selamlarımızla.Yusuf SÜNBÜL

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #28 : Mayıs 05, 2016, 19:35:27 »
     Tüm paylaşımlarını için çok teşekkür ederiz  Kemal Bey,Maalesef bu gezi de de Taşra Grupları olarak Tembelliğimizi gösterdik,ve aranızda olamadık,ama burada Genel merkez olarak sizlerden de bir duyum ve davet almadık,Ben sağlık problemlerim nedeni ile katılamayabilirdim ama belki sizinle gidebilecek kişiler vardı belkide,neyse belki diğer zamanlarda düzenlenecek etkinliklerde buluşuruz inşallah.Tüm fotoğraf ve bilgilendirmeleriniz için tekrar teşekkür ederim.Selamlarımızla.Yusuf SÜNBÜL

Değerli dostum , haklısın , aslında bu sene bu konu için forumda çağrı açılmadı , herkes birbiri ile haberleşip geldi , tabi siz Eskişehir grubu olarak uzun zamandır ortalıkta görünmediğiniz için kimse ile konuşma fırsatı bulamadınız maalesef , neyse , seneye giderken yine buradan ilan yapalım bari.

Sizleri özledik , 28 mayıs toplantısına tüm Eskişehirliler olarak gelirseniz , gerçekten çok sevineceğiz.......

Çevrimdışı erolerdogan

• Forum Üyesi
« Yanıtla #29 : Mayıs 05, 2016, 21:16:42 »
 osman abi tekrar geçmiş olsun seni arıyorum telefon meşgul senin yanına ziyaretine geleceğim ramazan gelmeden

Çevrimdışı erolerdogan

• Forum Üyesi
cp rail ac4400cw maketi modeli
« Yanıtla #30 : Mayıs 05, 2016, 21:26:54 »
abi geçmişte beklettiğim cp ac4400cw [][/img]

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #31 : Mayıs 05, 2016, 21:44:31 »
    İnşallah Kemal Bey bizlerde özledik,epey oldu görüşemedik,hafta sonu 28 Mayıs organizasyonu hakkında Eskişehirdeki arkadaşlarla konuşuruz,28 Mayısta bir mani olmazsa ben geleceğim,diğer arkadaşların katılımı için için sizi bilgilendiririz.Selamlarımızla.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Ynt: Dortmund fuarı 2016.Müzeden video.
« Yanıtla #32 : Mayıs 05, 2016, 23:33:47 »
Bu yılın Dahlhausen müze gösterisi 16-17 nisanda , yani biz gitmeden 3 gün önce yapılmış maalesef , yeri ve resimlerini koyduğumuz lokoları yürürken görebilirsiniz videoda.

Çevrimdışı c.doğan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #33 : Mayıs 05, 2016, 23:56:25 »
Harika.
Kaçırdığımıza çok üzüldüm gerçekten.Uyuyan güzeller birden uyanmış gibi.

Çevrimdışı mesut kurt

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #34 : Mayıs 06, 2016, 17:29:01 »
Ne güzel bayram yapacakmışız, sessiz sakin gezdik  ???