Gönderen Konu: Ankara Maket Topluluğu Maket Sergisi  (Okunma sayısı 4893 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uluozgur

• Ziyaretçi
Ankara Maket Topluluğu Maket Sergisi
« : Mayıs 07, 2007, 08:58:13 »
Çankaya Belediyesi'nin katkıları, Hobbytime, Rigips, Troy ve 5 Renk firmalarının sponsorluğuyla, Ankara Maket Topluluğu tarafından düzenlenerek, Ankaralı maketçilerin eserlerini bir araya getirecek olan sergide, Ankara Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde 20-27 Mayıs tarihleri arasında farklı tür ve ölçekteki maketleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacaktır.

Ankara'da uzun süredir ilk kez düzenlenen sergide, çok sayıda çalışmanın yer alacağı, değişik türlerde modeller bulunacak. Bunların arasında plastik maketler ağırlıklı olmakla birlikte ahşap maketler ile tren dioramalarına da yer verilecek ve 30 kadar maketçinin 300'ü aşkın maketi sergilenecektir. Sergi süresince maketseverler galeride kurulan modelci tezgahında bir maketin yapım sürecini keyifle izleyebilecek ve açılış saati boyunca orada bulunacak olan topluluk üyelerinden maketçilikle ilgili bilgi alabilecekler.

Sergi, 20 Mayıs Pazar, Saat 16:30'da açılacak ve 27 Mayıs 2007 tarihine kadar açık kalacaktır.

Daha fazla bilgi için.
http://www.ankaramaket.com/amt2007.htm

uluozgur

• Ziyaretçi
Ynt: Ankara Maket Topluluğu Maket Sergisi
« Yanıtla #1 : Mayıs 08, 2007, 16:43:49 »
Ayhan Bey,

Aslında benim 70x100cm'lik küçük diaromam yer alacaktı ama Mavisu planları dağıttı.  ;D (aslında daha hoşuma giden bir uğraş buldum)

Tufan Bey'in kurgusu çok büyük bir ihtimalle oraya taşınacaktı ama o da şu anda şehir dışında. Son durum ne olur bilemiyorum.

avsalı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 08, 2007, 16:50:36 »
Özgür bey Mavisu çok güzel bir isim bence yeni uğraşınız daha keyiflidir.bende aynı uğraş içerisindeyim. ara sıra bişeyler yapsamda asıl uğraşımızla vakit geçirmek çok daha keyifli . saygılar.

Çevrimdışı eraysarac

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #3 : Mayıs 11, 2007, 10:26:51 »
Özgür bey bi organizasyon yapsanızda beraber gitsek bir kaç arkadaşımızla ne dersiniz.Bu gün nedense özel mesaj gönderemiyorum.Hata iletisi veriyor.
Kendi halinde,model tren sevdalısı

ktuzunalp

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 11, 2007, 11:19:57 »
-
« Son Düzenleme: Mayıs 24, 2007, 16:20:32 Gönderen: ktuzunalp »

uluozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 22, 2007, 15:07:34 »
Sergiyi gezmek isteyen arkadaşlar, 24 Mayıs Perşembe akşamı 18:00 gibi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde buluşalım mı?

Çevrimdışı driver-x

• Forum Üyesi
  • Yer: ?zmir
« Yanıtla #6 : Mayıs 22, 2007, 20:23:25 »
Sevgili dostlarım Ayhan Toplu ve Tolga Ülgen'e bu sergi çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim.
Keşke bir vakit ayarlayıp bu sergiye gidebilseydim.
THIS IRON HORSE READY TO GO!!!

ktuzunalp

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 22, 2007, 20:45:33 »
-
« Son Düzenleme: Mayıs 24, 2007, 16:20:04 Gönderen: ktuzunalp »