Gönderen Konu: Doğana Teşekkürler  (Okunma sayısı 7631 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Doğana Teşekkürler
« : Nisan 30, 2012, 01:29:39 »
Değerli Modeltrenciler,

Aralık ayı Ankara toplantımızda, Dostumuz Doğan loko eskitme konusunda bana yardımcı olabileceğini söylemişti. Bende MS Trainsimde favorim olan CP Rail AC4400 (Athearn) lokomu kendisine yolladım. Aradan zaman geçti ve ben ancak geçen hafta Doğanın  bana verilmek üzere Sevgili Kemal Omaya bıraktığı lokoya zor da olsa kavuşabildim.  ;D

Sevgili dostlar, inanın burada Doğana teşekkür edecek kelime bulamıyorum. Bir loko bukadarmı güzel eskitilebilir. Doğan bana ne istediğimi sormuş ve dört dörtlük olarak tam istediğimi ortaya çıkartmıştır.

Sevgili Doğan, sonsuz teşekkürler. Eline, emeğine, sanatına sağlık. Söylecek kelime bulamıyorum. Sağol, varol.

Not. Katarın diğer 20 vagonunu kargo ile gönderdim, inan acelesi yok, gelecek hafta alırım.  ;D

Saygı ve sevgilerimle,

Can

İlk resim lokonun gerçeğidir, diğerleri Doğanın sanatı,

Çevrimdışı c.doğan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Doğana Teşekkürler
« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2012, 14:08:59 »
Sevgili Can abicim.Çok teşekkür ederim.Beğendiğine çok sevindim.Güle güle yürüt....

Esenlikle
Doğan

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2012, 20:35:14 »
Doğanım yaptı mı böyle yapar işte , eee hocası kim tabi , neyse şimdi isim  vermiyeyim , kendimi övmüş gibi olmıyım  ;D

Canım abicim benden loko çıkmazdı normal şartlarda , Amerikan olduğu için şu anda senin evinde o alet.

Güle güle kullan , raylarda paralansın .............. :D
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı erolerdogan

• Forum Üyesi
Değerli Modeltrenciler,

Aralık ayı Ankara toplantımızda, Dostumuz Doğan loko eskitme konusunda bana yardımcı olabileceğini söylemişti. Bende MS Trainsimde favorim olan CP Rail AC4400 (Athearn) lokomu kendisine yolladım. Aradan zaman geçti ve ben ancak geçen hafta Doğanın  bana verilmek üzere Sevgili Kemal Omaya bıraktığı lokoya zor da olsa kavuşabildim.  ;D

Sevgili dostlar, inanın burada Doğana teşekkür edecek kelime bulamıyorum. Bir loko bukadarmı güzel eskitilebilir. Doğan bana ne istediğimi sormuş ve dört dörtlük olarak tam istediğimi ortaya çıkartmıştır.

Sevgili Doğan, sonsuz teşekkürler. Eline, emeğine, sanatına sağlık. Söylecek kelime bulamıyorum. Sağol, varol.

Not. Katarın diğer 20 vagonunu kargo ile gönderdim, inan acelesi yok, gelecek hafta alırım.  ;D

Saygı ve sevgilerimle,

Can

İlk resim lokonun gerçeğidir, diğerleri Doğanın sanatı,

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Eylül 04, 2012, 10:43:51 »
Can Bey,
Güle güle kullanın
G. ÖZKAN

Çevrimdışı erolerdogan

• Forum Üyesi
Ynt: erol erdoğan
« Yanıtla #5 : Eylül 04, 2012, 11:57:13 »
can abi senden bir ricam var 150 milyonluk ve 200 milyonluk istiyorum bu canada pacıfıc ac4400cw lokomotifini ve coal battuth wagonu ve kontainer ve grain hooppers ve coal hoppers emty wagonunu ben yolcu treni değil sade yük trenini istyorum
« Son Düzenleme: Eylül 06, 2012, 12:45:19 Gönderen: erolerdoğan »

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Eylül 04, 2012, 23:46:28 »
Kardeşim Erol,

Seninle telefonda uzun uzun konuşmamıza rağmen, galiba sana kendimi izah edemedim. Telefonda anlattığım gibi bu loko benim çok değer verdiğim, çok sevdiğim, üzerinde epey çalıştığım, sesli dekoder monte ettiğim ve üzerine üstlük sevgili dostum Doğan tarafından istediğim şekilde eskitilmiş bir loko.

Şimdi ben bu lokoyu internet üzerinden satışa koysam, 150 TL de fiyat yazsam, kimse  dönüpde yüzüne bakmaz. Amaa bu lokoyu almak için bana geldiğinizde, takasa arabanızı koymanız gerekir. Bilmem anlatabildimmi....

Eğer Hobi denilen kavram senin için bir şey ifade ediyorsa, eğer gerçekten model trenciysen bu isteğinin anlamsız olduğunu zaten anlamışsındır.

Eğer bu lokodan bulabilirsem, sana zaten hemen haber vereceğim. Vagonlara gelince, gerek grain hoppers ve gerekse coal hoppers internet üzerinden çok ucuza temin edilebilir. CP ve CN hopper vagonları Bachmann tarafından yapılmaktadır, kimse beğenmediği için çok ucuz vagonlardır. Ama ben bayılıyorum...

Sevgiyle kal,

Osman Can Becan

Çevrimdışı erolerdogan

• Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Eylül 06, 2012, 12:37:07 »
 selam aleyküm osman abi cevaplarını okudum ben model trenciyim benim istediğim cp ac4400cw lokosu yük coal battuth wagonu  ve coal hoppers emty wagonunu grain hooppers ve kontainer vagonunu istiyorum osman abi sen bunu Bachmann tarafından bulur bulmaz cevabı verirsin telefonda konuştuklarını anladım bu foruma yazdıklarını anladım görüşürüz osman abi sevgivle kal
« Son Düzenleme: Eylül 06, 2012, 12:44:56 Gönderen: erolerdoğan »

Çevrimdışı irfantprk

• ?RFAN TOPRAK
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Eylül 07, 2012, 19:07:05 »
 can bey,

Loko bana hiç yabancı gelmedi :) :) :)

athearn ac 4400 altın kunduz 8530 nolu lokoyu çok zor bulursunuz.8530 ve 8542 nolu lokoların en sonuncularını Kanada dan birkaç yıl önce getirmiştim.Şu anda bu numaralı lokoları hiçbir yerde bulamazsınız desem yanılmam.Kıymetli lokoları satışa çıkardığımda değerinin altında almaya çalışan birçok ölücü mesaj atıp durur.Ama kıymet bilen insanları görmek çok güzel.

Can Bey, loko sesli dijitalken istemediler,decoderi söktüm,ondan sonra istekler oldu,malesef bu ülke çok enterasan bir ülke,iyi günlerde kullanın.Kıymet bilinecek nadide bir üründür.

loko golden beaver,yani altın kunduz modeli üretmde yok.

selamlar....

İrfan.
« Son Düzenleme: Eylül 07, 2012, 19:12:26 Gönderen: irfantprk »

Çevrimdışı erolerdogan

• Forum Üyesi
« Yanıtla #9 : Ekim 26, 2012, 22:57:22 »
 selam aleyküm osman abi hayırlı bayramlar osman abi benim istediğim kanada en küçük cp ac4400cw lokomtif cp Bathtub Coal Gondola  CP Bethgons coal cp kontainer vagonunu istediğim senden yüktreni forumdan cevap ve telefonunu bekliyorum ne yaptın buldunmu bulamadınmı unuttunmu telefon ve cevap bekliyorum iyi bayramlar

Çevrimdışı erolerdogan

• Forum Üyesi
« Yanıtla #10 : Kasım 08, 2012, 21:07:32 »
 osman abi senden telefon açmayı bekliyorum yoksa unuttunmu yoksa yazdığın numarayımı unuttun birde forumdan cevap bekliyorum telefon numaramı foruma yazıyorum 0546 8196922 bu nolu numarayı acil ara

« Son Düzenleme: Aralık 22, 2012, 22:26:46 Gönderen: erolerdoğan »

Çevrimdışı Ozan Dik

• Ozan
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #11 : Kasım 11, 2012, 11:37:26 »
ellerinize sağlık