Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 2123 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı musicman23

• Forum Üyesi
Merhaba
« : Eylül 23, 2019, 14:11:51 »
Merhabalar, Siz değerli model Tren severler ile burada buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Samsunluyum ancak İstanbul'da yaşıyorum. 35 yaşındayım, evli ve 2 çocuk babasıyım.

Geçmişte ahşap Gemi Modelciliği hobisiyle vakit geçirirken, bir yanda da aklımda Model Tren yapımı vardı. Model Tren ile ilgili aslen hiçbir bilgim yok. Herhangi bir kit almadan, evde çocuklarımla birlikte yapacağım ve oynayacağım bir model yapmak istiyorum.

Lokomotif ve Vagonlarından oluşan Tren Planı arıyorum. Sizlerin engin bilgilerinden destek alarak birşeyler ortaya çıkarabileceğimi düşünüyorum. Yapmak istediğim modeli tcdd de 24000/22000 olarak belirledim. Ama daha kolay yapabileceğim bir model öneriniz veya planınız var ise paylaşırsanız çok sevinirim.

Cem İpek

Çevrimdışı atlantis

• Onur Özdemir
  • Global Moderator
  • Forum Üyesi
  • Yer: İzmir
    • Truva Linux
Ynt: Merhaba
« Yanıtla #1 : Eylül 23, 2019, 14:35:07 »
Selam. Aramıza hoşgeldiniz. Çalışmalarınızdan örnekler görmek bizleri mutlu eder.

Çevrimdışı Semaver

• Forum Üyesi
Ynt: Merhaba
« Yanıtla #2 : Eylül 23, 2019, 21:10:38 »
Merhabalar hoşgeldin iz. Bende yeniyim ve ilgi alanımız aynı TCDD De22000 lokoları. Bu konuda size fikir verebilirim sanırım. Bende bu modellerin lokolarını arıyordum. Arda bey sağolsun hangi firmanın ürettiğini yazdı.
Brezilyalı loko üreticisi frateschi üretiyor. Bizim De22000 linkler G22 olarak geçiyor. G22 lokomotive diye İnternette ararsanız her türlü detaya ulaşabileceğinize inanıyorum.