Gönderen Konu: Old Fairfax Virginia Train Station  (Okunma sayısı 3567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BRADLEY

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Old Fairfax Virginia Train Station
« : Aralık 31, 2010, 00:23:14 »
Here are views of the old Southern Railway station from the 1920's.

The map below shows how Washington DC, St Louis, New Orleans, and Jacksonville Fla, Atlanta Ga and most other southern cities were linked by the Southern Railway in 1921

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Old Fairfax Virginia Train Station
« Yanıtla #1 : Aralık 31, 2010, 01:01:02 »
We haven't any  show place like this yet , but , may be one day , by the way Bradley , would you please explain to us what means     " DC "   at the end of Washington. Thank you...
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Aralık 31, 2010, 01:24:56 »
Kemal bey merhaba,

DC - District of Columbia

ABD nin başkenti Washington özel bölge olan Columbia dadır ve hiçbir eyalete bağlı değildir. Direkt olarak Federal yönetime bağlıdır. Washington Eyaleti ise ABD nin en Kuzey Batısındaki bir eyalettir ve Başkent Washingtonla bir bağlantısı yoktur.

Sevgili dostum, bu kadar genel kültür den sonra herhal bi kahve borcun vardır dimi. Haftaya Kurguna bakarken içerim inşallah.

Sevgiler,

Can

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3 : Aralık 31, 2010, 11:56:57 »
Can dostum iyi ki cevabı sen verdin Bradley ingilizce yazacaktı anlayana kadar çok uğraşacaktım.Olmayan kurgu karşısında kahve içicez tabi yav. ;D
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı BRADLEY

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Ocak 07, 2011, 12:33:35 »
Merhaba, ben yavaş yavaş Türkçe öğrenmeye. Lütfen affet benim Türk yoksul  ;)
ABD sermaye için DC sizin açıklama için teşekkürler.

Railroads allowed the vast wilderness of America to be settled. Railroads are a dear part of American history.
Demiryollarının Amerika büyük vahşi çözülmesini sağladı. Demiryollarının Amerikan tarihinin bir sevgili parçasıdır.

High Speed Rail is now coming to America. This article contains a brief history of high speed rail in Europe and Japan.

http://www.wired.com/magazine/2010/01/ff_fasttrack/

When will Turkeys High Speed Train start?
Zaman Türkiye'nin Hızlı Tren başlayacak?