Proses Elektronik'den Haberler > MRC (Model Rectifier)

Proses MRC Model Rectifier Company'nin Resmi Distribütörü oldu!

(1/3) > >>

Harun:
Arkadaşlar merhaba,

Belki bilenleriniz vardır MRC Amerika'da DCC üzerine çalışan en eski firmalardan biri. Ve iddiaları DCC yi en mükemmel hale getirdikleri.

20-25 gün içinde ilk partimizin gelmiş olacağını umuyoruz. Bu marka ile sesli dekoderlere de çok iyi fiyatlarla ulaşabileceğimizi düşünüyorum.

Birkaç gün içinde daha detaylı bilgi vereceğim. Şimdilik bazı dergilerde çıkan bir ilanını koymakla yetiniyorum.

Selamlar,

Harun

Şafak Aktaş:
Harun Abi

Uygun fiyatlı olarak bu ürünler gelirse, oldukça talep göreceğini tahmin ediyorum. Özellikle sesli dekoderlere en başta talibim! :D

uzay:
harun abi aşagıdaki dekoderlerden 1 er adet ben istiyorum. n lokoları sesli ve digital olarak kullanmak farz oldu.
kumandada manualinde inceledigim kadarıyla baya iyi. fiyatı nekar olucak.
sesli dekoderlerin fiyatları nekadar olucak.

birde bu dekoderleride programlıyabilecekmiyiz

1-N GAUGE DIESEL SOUND DECODER
2-N STEAM SOUND DECODER
3-N GAUGE DROP-IN DECODER WITHOUT SOUND: KATO F UNIT
4-N GAUGE DROP-IN DECODER WITHOUT SOUND: ATLAS GP & OTHERS
5-N DECODER 332 (3 PCS OF AD332)
varsa 1 adetde
6-N GAUGE DIESEL DECODER: KATO SD70MAC & AC4400

enver

Harun:

--- Alıntı yapılan: Obiwan - Mart 02, 2008, 23:56:36 ---Çok güzel bir haber,

Fiyatları merak ediyorum. MRC bu konuda lider firmalardan.Bakalım neler göreceğiz.

--- Alıntı sonu ---

Fiyatlardan emin olun çok memnun kalacaksınız.

Bildiğiniz gibi Amerika'dan gelen ürünlerde Avrupa'ya göre çok daha fazla masraf oluyor. Ve amerika'da gördüğünüz fiyatlarda en yanıltıcı olan da KDV olmayışı.

Yani sizin Amerika'da 100 USD diye gördüğünüz bir ürünün Avrupa karşılığı en az 118 USD oluyor. Ancak bu karşılaştırma da yeterli değil.

Amerika'dan gelen ürünlerde gümrük vergisi ve TSE masrafları var.

Ancaak  bütün bu olumsuzluklara rağmen MRC ile çok iyi ve "exclusive" bir anlaşma yaptık.

MRC ürünlerini büyük bir olasılıkla Amerika Fiyatı + KDV olarak satabileceğiz.

Mesela PRODIGY ADVANCE2 DCC Kontrol Sistemini 360 USD+KDV ye satabileceğiz.

Bu sistem bildiğim kadarı ile (cahilliğimi mazur görün) Amerikan, Alman, Çin, Japon, Türk, Yunanistan, Ankara, İstanbul, İzmir, Üst Göztepe, Aşağı Ayrancı dahil tüm ekollerin DCC ihtiyaçlarını karşılayabiliyormuş. Tabii isterseniz.

Hatta duyduğum kadarı ile 28 decoder fonksiyonunu çalıştırabilen ve bu özelliğini 100 fonksiyona kadar da software upgrade ile çıkartabilen tek sistemmiş.

Selamlar,

Harun

Harun:
Bu da sesli dekoderlerden bir örnek.

Genel Özellikleri:

Fiyatı da tahminen 120 YTL civarı olacak.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git