Gönderen Konu: Şok , MTK'ya darbe girişimi  (Okunma sayısı 6203 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sururi bey

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Şok , MTK'ya darbe girişimi
« : Ocak 10, 2014, 14:38:45 »
Sayın MTK üyeleri , aşağıdaki haber maalesef doğru , Kemal bey şu anda  gözaltında , bu yapılan büyük  bir kumpastır ,  MTK’ya  darbe girişimidir.Direnelim arkadaşlar……….

“  Lokobank’a büyük operasyon “

TCDD den sonra polis şu anda Bostancıdaki Lokobank’a bir operasyon yapıyor.

Banka genel müdürü Kemal Omay göz altında.Hem banka şubesi hem ev olarak kullanılan ve Loxx-Bostancı diye şifreli bir adı olan adreste yapılan aramada yüzlerce lokomotif kutusu bulundu.

Genel müdür hakkındaki suçlamalar çok vahim:
İhalesiz loko alımları , Loxx-Bostancıda köle çalıştırmak , halim selim MTK üyelerini tehdit ve şantajla korkutarak ellerindeki lokoları almak , vb.

Ayrıca evde bir kağıdın üzerine , kanla yazılmış ve   “ sana o lokoyu yedirmem Oruç bey , senle işimiz bitmedi “ diyen notu buldular .
Söz konusu kişinin halim selim MTK üyelerinden Oruç Karamullaoğlu olduğu tespit edildi.İkili arasında ,başka bir  halim selim MTK üyesi  Can Becan’ın binbir emekle yaptığı yanar dönerli bir lokomotifi ele geçirmek için husumet olduğu anlaşıldı ve Oruç’a koruma tahsis edildi.

konu ile ilgili link: http://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=5821.msg54319#msg54319

Kemal Omay ifadesinde “ kimi tehdit etmişim , yalan , iftira , komplo , ayrıca zamanlama ne kadar manidar , tam MTK başkanlığına adaylığımı koyacaktım “ dedi.

Polis soruşturmayı derinleştirmek için konu ile ilgili  bilgisi veya şikayeti olan MTK üyelerini bulmaya çalışıyor.

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: Şok , MTK'ya darbe girişimi
« Yanıtla #1 : Ocak 10, 2014, 15:05:52 »
Vay, vay, vay !!! İşte şimdi şok oldum. Demek ki Kemal Omay bey dün gece bundan dolayı gergindi. Öncelikle belirtmeliyim ki Kemal Omay beyin model trenler ile alakası olduğunu hele hele yüzlerce lokosu olduğunu hiç bilmiyordum. Zaten benim hiç lokom yok yani ben bu iş ile pek alakalı değilim. Zaten çocukmuyum ben trenler ile oynayayım. Dün gecede kendisi ile yolda tesadüfen karşılaştık. Yolsuzluğun buralara kadar bulaşması çok üzücü. Umarım adalet en kısa sürede yerini bulur. El konulan lokolar acaba devlet tarafından satılacakmı, satılacak ise ne zaman ve nerede satılacaklar? Sadece merak ettim. Tramvay alım satımları ile TCDD nin bir alakası yok değilmi?

Sevgiler

Ferda
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Ynt: Şok , MTK'ya Darbe Girişimi
« Yanıtla #2 : Ocak 10, 2014, 15:49:43 »
22 kere almanya gidip krallar gibi eğlenmiş
Ödemelerinide mtk nın yaptıgı söyleniyor
Hele tren safarilerinden hiç bahsetmiyorum

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3 : Ocak 10, 2014, 15:51:36 »
Kemal Omay isimli abimizin ismini daha önce duymuş ama bir tanışıklığım olmamıştı. Hakkında bazı söylentiler duyordum. Bir seferinde  micrometakit almak üzereyken yaptığım araştırmalarda ihaleye fesat sokarak almamı engellemişti. Bir dönemde aramızda bir kamyon husumeti olmuş ve beni dolaylı yoldan tehdit etmişti. Operasyonu desteklemekteyim. Saygılarımla.
z scale,ho scale, rc, yani model ve modelcilkle ilgili herşey...

Çevrimdışı ismail Hakkı GÖRCÜN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Ocak 10, 2014, 16:22:50 »
DİREN KEMAL ABİ YANINDAYIZ BU DIŞ GÜÇLERİN BİR OYUNU

Çevrimdışı c.doğan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Ocak 10, 2014, 17:17:57 »
Tehditle bana lokomotif boyattırıyor,eskittiriyor valla.
Konuşmayacaktım ama hadi,...

Çevrimdışı Barbaros

• barbaros a??rbaş
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Ocak 10, 2014, 20:29:12 »
Ferdacım sen Kemal Omayın hangi bakanısın bakayım...iç işlerimi, dış işlerimi,yoksa ulaştırmamı....??

Çevrimdışı oruc

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Ocak 10, 2014, 20:52:26 »

Adı geçen zat ile yakından, uzaktan, lokodan, ve dahi  vagondan kurgudan falan filan
   alakam olmayıp sadece ilgili şahsı Almanya Dortmunt ta  HO ölçek diye tabir edilen bir takım
   malzemeler alırken gördüm.

San Can Becan yakın bir dost olup, en son kendisiyle yatık döner yenilmiştir.

Tüm olay bundan ibarettir.

Kamu oyuna duyurulur.

Saygılarımla.

Çevrimdışı ismail Hakkı GÖRCÜN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Ocak 10, 2014, 21:12:11 »
Flaş Flaş Kemal Abiyi gözaltına alanlar MTK Bakanlar kurulu emriyle   açığa alnmıştır

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #9 : Ocak 10, 2014, 21:36:04 »
Sabah sekizde mahalle karakolundan gelen iki emniyet görevlisi tarafından, palas pandıras Ankara Cumhuriyet Savcılığına ifadem alınmak üzere götürüldüm.
Sekiz saatlik sorgudan sonra perişan haldeyim. Yarın MTK yönetim kuruluna ve sayın üyelerimize, basına gerekli açıklamaları yapacağım. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #10 : Ocak 11, 2014, 09:49:17 »
Metal Kasalılar ayakkabı kutularındaymış, gören varmı ?

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ynt: Şok , MTK'ya darbe girişimi (Yeni kasetler çıktı)
« Yanıtla #11 : Ocak 11, 2014, 12:18:21 »
MTK yı hedef alan bu komployu kınıyorum. 

Kemal bey yabancı odakların aleti olmuş MTK ya kumpas kuranlarla birlikte olmuştur.

Kemal bey bugün itibarıyla MTK Kurul üyeliğinden alınıp MTK Eskişehir Şubesi Çay Bahçesi organizasyonlarında Çay Siparişi Sevk ve İdare Bakan Yardımcılığına getirilmiştir. Buradaki tutumu da Eskişehir'li üyelerimiz tarafından titizlikle takip edilecektir. O da olmadı Papua Yeni Gine'deki paralel MTK başkanının inine gönderilecektir.

Elimizde Kemal bey'le ilgili elimizdeki kasetleri yayınlamaya başlıyoruz. Aşağıdaki videoda MTK ya karşı komplo çok açıkça görülmektedir.

Ne demek yani hangi düdükten bahsediyor. Benim düdüğümden mi? Beni "dediğim dedik çaldığım düdük" demekle mi suçluyor? 
Bilgisayar derken açıkça benden bahsediyor, sesini kısın diyor.

Kemal beyin MTK terasında yediği mangalda domuz sosislerini hangi üyemiz getirmiştir. Hepsi ortaya çıkacaktır. Ayrıca ben içerde MTK için çalışırken kimler terasta tencere tava çaldılar.

Bunlar tencere tavayı utanmadan MTK tabelasının yanında bile çaldılar.

???  ::) :P MTK'yı yedirmem, ben MTK'yım, benim MTK'm, benim kurulum, benim üyelerim, herşey benim, MTK da ben ne dersem o olur.   ??? :P >:( ;D Seçimde görüşürüz. Seçimlerde kullanılacak sandıklar Proses tarafından çift gözlü olarak yapılmış hazırdır.

MTK kurulu da bana bağlanmıştır. Kararlar demokratk oylama ile alınır, benim oyum 12 oy sayılır.

Ankara grubundan Can bey ifadesine başvurulmak üzere acil olarak merkeze çağrılmıştır.

« Son Düzenleme: Ocak 11, 2014, 12:23:42 Gönderen: Harun »

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
MTK'ya darbe girişimi , kodesten yazıyorum
« Yanıtla #12 : Ocak 11, 2014, 13:17:23 »
cep telefonundan yazıyorum, iyiyim , dış güçler bizi birbirimize kırdırıyor , bunların hepsi lokmodern darbe bence.

İçerideyken , üstleri çıplak , uzun saçlı , alınlarında kırmızı bantlar sarılı , ellerinde lokolar olan 40-50 tane yakışıklı adam üstüme işedi  ;D   ;D    ;D  ( güzel fentezi ama diil mi itiraf edin )

Oyuna gelmeyelim , biz oyuna devam edelim arkadaşlar , trenlerimiz bizi bekliyor.

Kasetlerin hepsi telekinezi ile hazırlanmıştır , inanmayın sakın.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı sedat nişancı

• Forum Üyesi
  • Yer: İZMİR
« Yanıtla #13 : Ocak 12, 2014, 16:29:01 »
   Dış mihrakların,lobilerin oyunudur bunlar. Loko sayma makinası varmıydı peki? 

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
MTK'ya darbe girişimi ucuz kurtuldum.
« Yanıtla #14 : Ocak 12, 2014, 22:23:30 »
 Evet artık serbest kaldım , işlemlerimde usulsüzlük bulunmadı , tesadüf bu ya hakim de trenci çıktı, ufak bir cezayla kurtuldum , kendisine teşekkür olarak 150 adet buharlı loko gönderiyorum.  :D

Ayrıca içeride bana sahip çıkan ve güvenen tek dostum  ;D  İsmail Hakkı Görcün’ün  adresine , içinde 20 adet loko olan paket gidiyor , yolda.

Ceza olarak kalan 450 lokoyu bir cumartesi klüp üyelerine dağıtmam gerekiyormuş.Tabi beni tanımayan veya şikayette bulunan dostlarım hariç. :D

Elde loko kalmayacak ama önemli değil , hepsini tekrar toplarım ama ilk hedefim yanar dönerli lokonun üstüne yatıp , üstüne gidip yatık döner yiyen arkadaşın elindeki loko tabi.

Görüşücez senle IMF haciz masası zihniyetli arkadaş , tehdit olmasın diye isim vermedim. ;D

Neyse , yıllardır bizi çıldırtan iktidar sayesinde biraz eğlendik , normal zekası olan herkes son 1-2 ayda çok güldü olanlara , sağolasın AKP.  ;D     ;D     
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #15 : Ocak 12, 2014, 22:31:27 »
Harikaydı valla sağolsunlar :)
z scale,ho scale, rc, yani model ve modelcilkle ilgili herşey...

Çevrimdışı oruc

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #16 : Ocak 12, 2014, 23:05:09 »

Tüm dostları yanarlı dönerli lokolara bekleriz pardon yatık dönere veya dik dönere bekleriz 
    farketmez. Bu arada ismi zıkredilmeyen şahıs kimki acep.

Herşey gönlünüzce olsun, bugünlerde biraz güldüysek siz anlayışlı dostlar sayesinde.

Bol lokolu bazılarına yanarlı dönerli lokolu ve sıcak günler.