Gönderen Konu: Android telefonda DCC lokoları çalıştırma programı?  (Okunma sayısı 5737 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak KODAK

• Burak KODAK
  • Forum Üyesi
  • Yer: KKTC
Elimde bulunan Android tabanlı telefonumdan, 11 adet DCC lokomu yönetmek istiyorum.
Google markette veya internette bu konu ile ilgili olarak bildiğiniz bir program varmı?
Saygılar
Burak
Zihinsel bir uğraşı içermeyen boş zaman ölümdür ve diri diri gömülmektir. Seneca

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
Ynt: Android telefonda DCC lokoları çalıştırma programı?
« Yanıtla #1 : Aralık 13, 2014, 19:09:49 »
Burak selam bildigim kadariyla Roco z 21 biz kaledeki kurguda kullaniyoruz

Selamlar
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı sururkip

• Surur Kip
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Aralık 13, 2014, 21:23:33 »
roco z21
Ad Astra Per Aspera

Çevrimdışı Burak KODAK

• Burak KODAK
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Aralık 14, 2014, 20:29:07 »
Programi indirdim. Sanirim birde wifi baglantisi istiyor kumanda ile telefon arasinda. Hornby Select kumandanin arkasinda bir giris gordum. Bu konuda da biraz bilgi verirseniz sevinirim.
Saygılar..
BURAK
Zihinsel bir uğraşı içermeyen boş zaman ölümdür ve diri diri gömülmektir. Seneca

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Aralık 14, 2014, 21:23:22 »
Merhaba,

Sorduğunuz şeyle aldığınız cevaplar arasında bir yanlış anlaşılma var. Android veya Ios telefondan direkt olarak hiçbir kumandayı çalıştıramazsınız. Zira hem sizin kullandığınız kumanda hemde diğer kumandalar telefonlarla çalışacak şekilde dizayn edilmemişlerdir. Telefonunuza indirdiğiniz Z21 programı Roconun smart telefonlarla çalışmak için ürettiği Z21 kumandanın bir parçasıdır. Bunun için Z21 kumandayı edinmeniz gerekir. Z21 hem smart telefonlardan hemde tabletlerden trenlerinizi yürütmek için tasarlanmış bir kumandadır.

Roco Z21 in bir ucuz ve bir de pahalı modeli mevcut. Ben incelemediğim için ne yazıkki size daha fazla bilgi veremiyorum.

Selamlar,

Can

Çevrimdışı Burak KODAK

• Burak KODAK
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Aralık 15, 2014, 11:43:08 »
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Evet Can abi yanlış anlaşılma olmuş haklısın.
E-bay'dan baktım ve belirttiğiniz kumanda terminalinin iki farklı çeşidi olduğunu gördüm. Birisi 255 dolar diğeri 450 dolar civarında. Güzel bir ürün. 6 aylık planlarım arasına girdi  :) Gerçekten büyük kolaylık sağlayan bir cihaz.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6 : Aralık 15, 2014, 13:52:16 »
Ben incelettim , pahalı olan vasat bir kullanıcı için çok gereksiz.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #7 : Aralık 15, 2014, 21:08:34 »
Arkadaşlar ,Roco  Z21  den daha iyisini Hornby yapmış , belki biiiiiiiiiiiiiiiiiir gün Harun bey getirir Türkiye'ye.  ;D
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.