Gönderen Konu: Harun Bey'le Akşam Yemeği  (Okunma sayısı 4049 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mali87

• Ziyaretçi
Harun Bey'le Akşam Yemeği
« : Eylül 12, 2007, 17:57:37 »
   Merhaba arkadaşlar,yogunluktan dolayı biraz geç oldu kusura bakmayım.Geçtigimiz Cuma günü Harun beyin Antalya'da olmasından dolayı kendisi ile telefon ile görüşüp bir akşam yemegi yiyebilirmiyiz teklifinde bulundum,davetimi kırmayıp katıldığı için Harun beye buradan tekrar teşekkür ederim.Yemekte bol sohbet oldu üyelerin durumu ve her geçen gün dahada genişleyen bir üye portföyü oldugu.Önümüzde yılda neler yapılabilecegi ve neler yapılması gerektigi,hakında fikir alış verişi oldu.Bu arada tiyo vereyim önümüzdeki yıl üyeliklerini yenileyen üyelere Kulüp hediyesi daha iyi olacak bilgilerinize.İlerleyen saatlerde Harun beyin Slot Car elemanı Ufuk arkadaşımında aramıza katılmasıylada dahada güzel bir akşam yemegi oldu.Antalyalı olarak çok iyi ev sahipliği yapmışımdır umarım.Harun beye akşam yemeği davetimi kırmadıgı için tekrar teşekkür ederim.Geceden birkaç fotoğraf ekliyorum.
Herşey gönlünüzce olsun,hoşçakalın.

mali...

« Son Düzenleme: Eylül 12, 2007, 21:16:30 Gönderen: Harun Yamanlar »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ynt: Harun Bey'le Akşam Yemeği
« Yanıtla #1 : Eylül 12, 2007, 22:02:46 »
Alıntı
Antalyalı olarak çok iyi ev sahipliği yapmışımdır umarım.Harun beye akşam yemeği davetimi kırmadıgı için tekrar teşekkür ederim.

Sevgili Mehmet Ali,

Esas ben teşekkür ederim. Süper ağırladın. Antalya'ya sık sık geliyorum gene yaparız inşallah.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #2 : Eylül 14, 2007, 04:12:31 »
Kedi kim? kediyi çözemedim... kulüpten mi?

Evet kulüpten. Kedilere gıcık olup zehirlemeye, hatta asmaya çalışanları bildiğim için yanımda getirdim.

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 14, 2007, 11:38:56 »
    O kedi yokmu neyapmalı bilmem. ??? ??? Bende Harun beye katılıyorum,nereye gitsek karşımıza çıkıyor. :o Söz meclisten dışarı,sevgi ve saygılarımla,hoşçakalın. :D :D

mali...