Gönderen Konu: Model Trenciler Kulübü 25 Ocak Cuma Akşamı Kanal 24 de Canlı Yayında!  (Okunma sayısı 10363 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Arkadaşlar merhaba,

25 Ocak Cuma akşamı saat 23:00 - 01:00 arasında yayınlanan Fuat Kozluklu'nun sunduğu "Moderatör" adlı programa konuk oluyoruz.

Not: Haber programlarındaki akış, günlük olaylardaki öneme ve yoğunluğa  bağlı olarak değişebildiği için her ne kadar bana yapılan davet bugün de teyid edildiği haliyle, 25 Ocak akşamı için de olsa , son saatlerde bir değişiklik olabileceğini de hesaba katmak gerekiyor.

Bilginize, Harun Yamanlar

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Harun bey tebrikler.

Kanal 24' te canlı yayını büyük bir keyifle izledim.  Saat: 00.10 da başlıyan söyleşi 00.28 'de tamamlandı.Hemen izlenimlerimi aktarıyorum.

Türkiye'de modeltrenlerle ilgilenen birçok kişiyi bir araya getirmenin yanısıra bu tür  progamlar ile bu güzel hobiyi daha geniş kitlelere tanıtma çabalarınız her türlü övgünün üzerindedir.

Kanal 24'teki söyleşiniz çok etkileyici ve güzel gerçekleşti. Aynı zaman da Kanal 24 Tv Stüdyosundaki canlı yayında model tren kurgusu  gösterisi çok harika bir sunum oldu. Yüreğinize ve Ellerinize sağlık.

Modeltrenciler kulübünü ve etkinliklerini çok güzel bir şekilde tanıttığınız için çok teşekkürler.

Saygılar, sevgiler.
Teoman Kardaşlar
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2008, 01:02:00 Gönderen: teoman »

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
Harun bey bende Teoman abinin düşüncelerine içten katılıyorum.

bizleri bu catı altında birleştirdiginiz için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorm

selamlar

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Sevgili Harun Bey, canlı yayını izledim. Kulübün etkinliklerini tanıtma ve Koç Müzesi'ndeki sergi konusunda yapılan vurgulama gerçekten çok yerindeydi. Hele fonda yer alan trenler çok hoş oldu. Senkronize buharlı ile de havanızı attınız  :D Sizi kutluyorum ve başarılarınızın sürekli olmasını diliyorum. Saygı ve sevgilerimle... İlyas Şıklar

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Gerçekten de hobimiz için çok başarılı bir tanıtım programı oldu , teşekkürler ve tebrikler Harun kardeşim..............
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı cafer

• cafer çiftçi
  • Forum Üyesi
  • Yer: eskişehir
 Elinde veya düşüncelerinde model trenleri olan,ama bunu hobi olarak algılamak hiç aklına bile gelmeyen çok kişiye ulaşıldığını hissettim.
 En acımasız virüste sayın Kozluklu ile uğraştı yayın süresince. Buharlıyı çocukça duygularla izlemesi
bile güzeldi.
 Teşekkürler Harun, teşekkürler Haber24.   cafer

Nedim

• Ziyaretçi
sevgili dostlar,
ben ve okan (obiwan) arkadaşım vede sevgili gürkan kardeşimiz sözkonusu canlı yayını canlı canlı
seyrettik. Avrupa ve Amerika daki gibi model tren sevdasına odaklanan insanları hep gıpta ile
fırsatlarım oldukça izlemiş idim. özlem ile bakmış olduğum ve imrendiğim bu yapıya sanırım
yavaş yavaş kenetlenen ve büyüyen dostluklar ile sahip olmaya başladık.
Sevgili Harun dostum bir defa daha böylesi güzel tanıtımlara imza attığın için teşekkürler.
Model tren sevdasını dahada yayabilmek, yapılanma ve dostluklar adına hepinize ayrı ayrı
teşekkürleri bir borç bilirim model tren sevdalısı dostlarım.
en içten sevgi ve saygılarımla.
nedim kuş..

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Forumumuza hayat veren sevgili dostlar,

Dün akşam canlı yayında harun abiyi ve siyah lokonun showunu bende izledim. Hatta bir ara karamsarlığa düştüm acaba yayınlamayacaklarmı diye ama çok güzeldi, özellikle görsel medyanın bu hobinin yaygınlaşmasında ve insanların kafasında yer alan oyuncak imajından sıyrılıp hobi olarak görülmesi için bir aracı olması çok önemli . Ben dün akşam hem forumumuzla hemde kulübümüzle gurur duydum

Çevrimdışı ghostkhan

• Hakan ÇAĞLIYAN
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: İSTANBUL-Silivri
  • Model Trenlere Hayranım.
Dün akşam 12:59:50 itibari ile yazı yazan tüm Ağabeylerime ve Arkadaşlarıma en içten duygu ve düşüncelerim ile katılıyor size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Harun Ağabey, bende yayını izledim önceleri haberlerden fırsat gelmeyecek diye düşünmeme rağmen Harun Abi yi ekranda görünce çok heyecanlandım ve işte dedim "işte beni içlerine kabul eden o saygı değer insanlar bunlar", can kulağı ile dinlediğim ve merakla izlediğim programın Model Trenciler dünyasına hayırlı bir başlangıç olmasını dilerim, emeği geçen herkeze sevgi ve saygılarımı sunarım.

Hakan ÇAÐLIYAN
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2008, 13:33:38 Gönderen: ghostkhan »
inadına Model Trencilik!
En Derin Saygı ve Sevgilerimle.

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
  Emekleri ve üstün çalışma azmi ile Medya ve Türkiye'de MODELTRENCİLER KLUBÜ ismini herkese duyuran Harun bey ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimi sunar başarı dileklerimle saygılarımı sunarım.Yusuf SÜNBÜL

[ Invalid YouTube link ]+&search=Search

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
dün akşam anahtarları işyerinde unutunca kapıda kapldım ve malesef izleyemedim. çeken varsa ve paylaşır sevinirim.

enver

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
sen ne diyorsun enver ya....
ben kanal 24 ile beyaz arasında gidip gelirken uyumuş kalmışım. bir uıyandım saat 3:00 olmuş..
kendime epey bir kufredip rahatladım .