Gönderen Konu: Eskişehirli Trencileri Canlandırma ve Yaşatma Hareketi!!!  (Okunma sayısı 21424 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi

Ne kadar da uzun bir zaman olmuş burada yazmayalı. Ama forumu hala canlı ve üretken görmek, insanı kaldığı yerden devam etmesi için motive ediyor. Yaklaşık 2 senedir iş hayatımın yoğunluğu nedeni ile hem trenlerimi hem de forumdaki değerli üyeleri daha az görür olmuştum. Bu aralar tekrardan trenlerime vakit ayırmayı planlıyorum.

Eskişehir grubu düzenli  olmasa da arada bir toplanıyor. Ancak fotoğraf çektirmeyi uzunca bir süredir ihmal ettik. Çektirsek de forumda paylaşmadık sanırım. Galiba o meşhur tembel trenciler biziz. Az önce mesaj kutuma baktım da Eskişehir'de toplantılarımıza katılmak isteyen yeni üyelerimiz benimle irtibat kurmak istemiş ve numaralarını bırakmışlar. Artık Eskişehir'de olamasam da üzerimde bir vazife olan toplantı ayarlama işlerini takip etmeye çalışacağım. Sağ olsun Yusuf SÜMBÜL abi bu işleri sıkı takip ediyor. O bizi bu kadar teşvik etmese herhalde bu kadar sık toplanamazdık.

Bu konuyu açma sebebime gelince; Eskişehirli model trenciler grubu olarak eksildik, çoğaldık ve değişimler yaşadık. Bu başlık altında Eskişehir grubunu tekrar toplayalım, şehrimizdeki yeni üyelere ulaşalım, ben de bir foruma merhaba diyeyim diye düşündüm. Kemal Abi sesiniz soluğunuz çıkmıyor diye de kızmasın...

Beni soracak olursanız şimdilik Kütahya'nın Çavdarhisar İlçesindeyim. Eskişehir'e 120 km kadar uzakta. Yani Eskişehir'den kopmadım, şimdilik... Saygılar, Kerem TÜRKER....

Çevrimdışı ismail Hakkı GÖRCÜN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Eskişehirli Trencileri Canlandırma Ve Yaşatma Hareketi!!!
« Yanıtla #1 : Mart 21, 2016, 19:06:55 »
Tekrtardan hoş geldiniz kerem bey

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Eskişehirli Trencileri Canlandırma ve Yaşatma Hareketi!!!
« Yanıtla #2 : Mart 21, 2016, 20:10:07 »
Keremcim , yazını şimdi gördüm , senin Kütahya da olduğunu bilmiyordum , Yusuf Sünbül kardeşimi facebook da görüyorum neyseki ama geri kalan bütün Eskişehirliler kayıptı.

Başta İlyas hoca olmak üzere hepinizi çok özledik , en kısa zamanda görüşmek dileği ile.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #3 : Mayıs 05, 2016, 17:33:03 »
    Öncelikle Foruma tekrar dönüşün ve birleştirici çağrına çok teşekkür ederim Kerem Kardeşim,senin de belirttiğin gibi bu Formu çok ihmal ettik ve bir çok paylaşımlardan,Tren fotoğraflarından yoksun bıraktık...Burada şunu belirtmek isterim;Eskişehir grubu olarak "TEMBEL TRENCİLER"durumuna düşmüş olmak da bizlerin hatası,Evet belki de hepimizin kendine göre geçerli maazeretlerimiz vardı,ama bu bizleri birbirimizden koparmadı sadece buluşmalarımız biraz gecikmeli olmaya başladı,bu duruma hepimiz üzülüyoruz ama sanırım bundan sonra atağa kalmak zorundayız,Kerem kardeşimizin bu konuda teşvik edici olması beni çok sevindirdi.
     Aslında Eskişehir Grubu olarak Kerem kardeşimize ziyaret borcumuz var ve hala yerine getiremedik,Kerem Türker kardeşimiz Kaymakam olarak Devlet kadrolarına atanmasını kutluyor,daha ileri mevkilerde görmek istiyoruz.
    Yine Eskişehir'den güzel bir haber vermek istiyorum;Eskişehir Grubumuzun değerli İnsanı Prof.Dr.İlyas ŞIKLAR'ında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına atanmıştır,bu vesile ile kendisini tebrik ederim.
     Modeltrenciler Klübu aktivitelerini etkinleştirmek ve Türkiye genelinde yaygınlaşmasını arzu ediyoruz.Genel Merkez olarak baz aylarında genel bir Yemek ve toplantı düzenlenmesi belkide faaliyetlerimizin tekrar canlanmasını sağlayabilir.İlgileneceğinizi umarım.
      MODEL TRENCİLER ESKİŞEHİR GRUBU OLARAK HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Mayıs 05, 2016, 19:40:27 »
Hem Kerem'in kaymakamlığı , hem İlyas hocanın dekanlığı , hem de Eskişehirli dostlarımızın tekrar canlanması hepimizi çok sevindirdi , 28 mayıs yemek ve toplantısına bekliyoruz.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı ihsan

• Ihsan Günder
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Mayıs 05, 2016, 20:10:32 »
Sevgili İlyas hocamızın dekanlığının hayırlı ve uğurlu olmasını en içten dileklerimle  temenni ederim

İnşallah kendisine Rektörlükte kısmet olur

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #6 : Mayıs 07, 2016, 19:23:39 »
Uzun bir aradan sonra bugün 4 kişi olarak Toplantımızı yaptık,ve bundan sonra toplantılarımızı geniş katılımlı ve düzenli olması dileğimizdir.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Mayıs 07, 2016, 19:40:36 »
Hepinizi özlemişiz , resimle de olsa , hasret giderdik.