Gönderen Konu: ENGES.E ZİYARET  (Okunma sayısı 2650 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nsuowner

• Ziyaretçi
ENGES.E ZİYARET
« : Aralık 12, 2007, 23:22:40 »
SEVGİLİ ARKADAŞLAR BUGUN SARI ÇİZMELİ ENGESE GİTTİK ....
DÜŞÜNÜN GÜLLÜOGLUNUN YANINDAKİ HANDA ENGES ..ADRES BU ALLAHTAN NACİ SON ANDA ARKADAŞIMIZIN İSMİNİN ENVER OLDUGUNU HATIRLADI..NEYSE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALLAHTAN TANIDIDA BULABİLDİK.(TABİ HATA TAMAMİYLE BİZİM )
  ENVER ARKADAŞIMIZ BİZLERİ (NACİ AYDIN VE BEN) GAYET İYİ VE GÜLER YÜZLE KARŞILADI YALNIZ BİRAZ ÜZÜLDÜK ALLAH İNŞALLAH ŞİFA VERİR ENGES HAFİFÇE ÜŞÜTMÜŞ EN FAZLA --N--SKALA BENDE OLSUN HASTALIGINA TUTULMUŞ...
HANGİ BİRİNE BAKACAGIMIZI ŞAŞIRDIK.NE ARARSAN VAR ..FAZLA OLANLARDAN BAZILARINI BİZİ KIRMAYIP VERDİ FİATI DEDİK AMAN ESTAFRULLAH DEDİ NEYSEKİ 3 KİŞİ OLDUGUMUZ İÇİN DÖVME TEHTİDİYLE BİRŞEYLER KABUL ETTİREBİLDİK ..BÖYLECE GÜZEL BİR İNSANLA DAHA TANIŞMIŞ OLDUK ..SELAMLAR

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
Ynt: ENGES.E ZİYARET
« Yanıtla #1 : Aralık 13, 2007, 08:25:38 »
 Enver kardeşimize bende teşekkür ediyorum.N Scala hususunda gözümüz doyuma ulaştı.Bence ne mutlu kendisine.Çok iyi bir koleksiyon yapmış.İnşallah bu güzel şeyleri ileride bir kurgu ile değerlendirebilir.
NACİ GÜRBÜZ

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Ynt: ENGES.E ZİYARET
« Yanıtla #2 : Aralık 13, 2007, 11:19:39 »
abilerim öncelikle gelerek bendenizi çok mutlu ettiniz.ben sizlere çok teşekkür ediyorum.
ama siz gittikten sonra fotoraf çekmediğim için üzüldüm.
o dar alanda 4 kişi tren incelemek gerçekden zevkliydi. paylaşmadan zevkinin çıkmadıgını bir kez daha görmüş oldum.
abi kurguyu evlendikten sonra işallah. önce eve bi trenleri sokalım. yavaş yavaş yaparım.
türkiyede n bulunmaz diyolar ama nedense hep beni buluyo
ondan dolayı ay başları, ay sonu gibi geliyo :)

enver