Gönderen Konu: Daha nice yıllara...Teşekkürler Harun...  (Okunma sayısı 6747 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Daha nice yıllara...Teşekkürler Harun...
« : Temmuz 29, 2007, 14:14:02 »
Sevgili arkadaşlar,
Dün akşam bize  sayın Zeki Alasya,Mehmet Ali,Teoman,Serkan,Mustafa,N Scala ustaları Naci ve Aydın beyleri tanıma ve ayrıca daha önce tanışma imkanı bulduğum sayın Kemal,İhsan,Hikmet,Okan,İtulu Okan,Uğur,Nedim,Melih beylerle tekrar bir araya gelme imkanını verdiği için Haruna çok teşekkür eder, harika bir gece geçirdiğimi belirtmeyi borç bilirim.Katılan tüm dostlara teşekkür eder katılamayan dostlarlada bir dahaki sefere bir araya gelme temennisinde bulunurum.Daha nice nice yıllara.

Saygılar
Ferda...
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2007, 14:24:20 Gönderen: Ho »
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

mali87

• Ziyaretçi
Ynt: Daha nice yıllara...Teşekkürler Harun...
« Yanıtla #1 : Temmuz 29, 2007, 16:33:50 »
   Güzel bir gecenin ardından...

Sevgili dostlar merhaba,öncelikle Harun bey ve Ferda beye böyle güzel bir gece tertipledikleri için çok teşekkür ederim.Bizlere böyle bir gece yaşattıkları için saolsunlar.Yolculugum yaklaşık 13,5 saat sürdü ama neticesin değdi diyebilirim ismen tanıştıgımız dostlarlada şahsen tanışma imkamın oldu,çokta güzel oldu.Katılmıyanlar adınada gerçekten çok üzüldüm,sevgili Uğur sanada çok teşekkür.Emegi geçen ve katılan tüm dostlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Tekraren bir arada olmak dilegiyle,herşey gönlünüzce olsun,hoşçakalın.

mali...
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2007, 17:57:31 Gönderen: M@li »