Markalar, üreticiler > Liliput

Liliput Türkiye'de!

(1/4) > >>

Harun:
Arkadaşlar memnuniyetle belirtmek istiyorum, artık Liliput markasını da bizden temin edebileceksiniz.

Üstelik Hornby grubunda uyguladığımız fiyat politikası ile.

Yani Avrupa satış fiyatlarına çok yakın fiyatlarla.

Şu anda elimizde 10-12 çeşit kadar ve hepsinden 2 adet var.

Modellere biz göz atıp nelere öncelik vermemiz konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Avrupa için tavsiye edilen perakende satış fiyatları kendi sitelerinde aşağıdaki adreste görülebilir.

Fiyatlar İngiliz sterlini, EU değil.

http://www.bachmann.co.uk/pdfs/liliput_pl2007.pdf

Selamlar,

Harun

avsalı:
selamlar. harun abi fiyatlar hakkında kesin bir bilgi varmı birde ben DCC almalıyım yanılmıyosam yada DC alıp decoder takıcaz .

ksk156:
Harun abi çok iyi bir gelişme gerçekten,
ben bizde ki dizel 11 binliklere benzeyenlerden şu kodluyu düşünüyorum hatta sana mesaj atmıştım hatırlarsan , bu modellerde tutabilir dizeller arasında

L112421 MAK-Diesellokomotive, Dortmunder Eisenbahn, Ep. V

saygılar
Onur

iceman:
Br 84 lerde ilginç bir seçenek.Sanırım Almanya da herhangibir müzede sergilenecek numunesi bile bırakımamış.Hiç bir örneğe rastlamadım.Ama Br85 lere çok benziyor.Bir boy küçüğü sanırım.Br 85 ler bizim 5700 lük buharlıların ta kendisiydi.Hatırlatayım tekrardan....

Harun:

--- Alıntı yapılan: Obiwan - Şubat 05, 2007, 17:49:10 ---Bu çok güzel bir haber, tebrikler ve teşekkürler...

Bu arada www.liliput.de olan kurum sitesine girince Bachman-Spectrum, Woodland Scenics ve Aristo Craft gibi iyi markalarda görünüyor. Bunlar da bu kapsamda Türkiye'ye gelecek diye düşünebilirmiyiz ? ( hani evet yanıtı ne güzel olurdu )

--- Alıntı sonu ---

evet erkut abi cevap vermiş zaten ama ben de tekrar edeyim. bahmann, woodlan scenics, spectrum, aristo da var ama hangileri için pazar var yada yaratılabilir uğraşmamız gerek.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git