Gönderen Konu: Mini Dioroma Çalışmam... bir arkadaşa hediye etmek için hazırladım  (Okunma sayısı 7183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eylem

• Eylem
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Eylemlerim devam edecektir....
    • GittiGidiyor Dükkan Satışlarım
Bir arkadaşıma hediye ne alsam diye düşünürken, bizlerin zevkli ve büyülü dünyasına hem bir kapı açmak adına hemde El Emeğinin yerini başka hiçbir hediye dolduramaz düşencesiyle küçük bir model çalışması yaptım dün gece. Akşam  10 da başlayıp sabaha karşı 04.30 da sona erdi.

Bugün hediye ettiğimde yüzündeki çocuksu gülümsemeyi görmeliydiniz. Emeğime değdi yani..
Resimleri sizlerle paylaşmak istedim geç aklıma geldi resimlemek ama olsun:

Tüm arkadaşlara sevgilerimle ...
Eylem Keskin
Eylem Keskin

Çevrimdışı chntez

• Forum Üyesi
Eylem Bey çok hoş bir çalışma. Hediye olarak da güzel düşünmüşsünüz. Arkadaşınızı kıskanmamak elde değil şimdi. İyi günlerde saklasın iyişallah.

Çevrimdışı Atilla Sülün

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
güzel olmuş. elinize sağlık. ben de plastik maketle uğraştığım zamanlarda arkadaşlarıma bu tip hediyeler verirdim. dediğiniz gibi hele el emeği göz nurundan anlıyorlarsa eğer yüzlerindeki coşku hepten görülmeye değer oluyor.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Eylemciğim , keşke hediyeyi verirken arkadaşının yüzündeki ifadeyi de çekip bize gösterseydin.
Bir küçük tavsiye , bunun üzerine İhsan beyin yaptığı gibi ince plexiglass tan bir kutu yapsaydınız.Gece lambası gibi bile kullanılırmış.Eline sağlık..
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Yahya Dai

• Yosh63
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
Hem çok ince bir düşünce hemde hediyenin sahibi için kaçınılmaz bir ilgi odağı şüphesiz...Bu kadar güzel aşılanabilir herhalde bir hobi ... Sevgiler
 Yahya Dai

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
eylem kardeşim süpersin valla..ellerine emeklerine sağlık.
hem seni hem de bu güzel hediyeyi nasiplenen arkadaşını tebrik ediyorum.
sevgiler

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
Ellerine sağlık. Paylaşım için teşekkürler.

.---- -  -
   (   ,----- - -     \_/        ___  c--U---^--'o  [_  |--------------'_| /_(o)(o)--(o)(o)
 ====================================================================================================================================================================

Çevrimdışı Eylem

• Eylem
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Eylemlerim devam edecektir....
    • GittiGidiyor Dükkan Satışlarım
Teşekkür ederim Dostlar,
güzel yorumlarınız ve beğeniniz için.
Yaptıkça daha iyiye gidicek inşallah..
Saygılar
Eylem Keskin

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Sevgili Eylem harika olmuş, ellerine sağlık. Bu kadar emek sarf ederek yapılmış bir hediye hem veren hem de alan için oldukça keyif verici olmalı.

Selamlar, sevgiler
Ferda
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.