Gönderen Konu: Selamlar  (Okunma sayısı 2565 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı semihtaskin

• Forum Üyesi
Selamlar
« : Haziran 22, 2019, 19:20:45 »
Merhaba arkadaşlar,
İstanbul'dan selamlar, üye olma amacım aşağıdaki gibidir. ;)
Patronumun Marklin marka bir tren seti var. Fazlacada aksesuarı. Geçenler birisi tamir ederiz diyerek lokomotifi aldı ancak sonra kaybetti. Şimdi bu tren setine hem lokomotif almak hem de bu seti şirketimizin içine güzel bir şekilde kurmak istiyoruz. Profesyonel olarak bu işi yapan varsa bana ulaşırsa çok sevinirim.
Destekleriniz çok kıymetli. 8)

Selamlar

Semih

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Ynt: Selamlar
« Yanıtla #1 : Haziran 24, 2019, 12:22:43 »
Semih bey merhaba
hoş geldiniz.
lokomotif sahibinden ve gittigidiyor gibi 2 el satan platformlarda bulabilirisiniz.
ama sizin lokomotifi alıp kaybeden kişi hakkında bizleri bilgilendirirseniz bizlerde benzer durumlara düşmeyiz.
kurulumla ilgili nasıl birşey istediginizi detaylandırrısanız daha net yapıcak kişi ve fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Çevrimdışı semihtaskin

• Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2019, 12:09:51 »
Aslında alan arkadaş kötü niyetli olarak almadı. Tamir edebilirim diyerek aldı. Lakin eve giderken kendi eşyası dahil bir kaç eşyayı ve tabi bizim lokomotifide minibüste unutmuş. :-\ Bir daha haber çıkmadı lokomotiften. Şirketimizin içinde güzel yeşil alanlar var. Bu alanların içine güzel bir tren yolu seti kurmak istiyoruz. Neredeyse tüm malzemelerimiz var. Fazla fazla var hatta. Sadece lokomotif yok  :)

İşte bu kurulum için bize yardım edecek, yönlendirecek birisini arıyoruz. Gerekirse malzemelerin fotoğraflarını filan gönderebilirim.

Çevrimdışı aliaksin

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Haziran 30, 2019, 10:01:31 »
Semih Bey merhaba.
,
Sormuş olduğunuz konularda size yardımcı olabilirim.  Lütfen beni arayınız. 5336545599

Ali Aksın
Kara Tren

Çevrimdışı Alp ÖNEY

• Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Temmuz 01, 2019, 21:19:07 »
Ben bu işten bir şey anlamadım.

Bu konu ile size Enver Bey tarafından gerekli soru sorulmuş.

Öte yandan, size yardımcı olmak üzere bir arkadaşım da özel mesaj göndermiş, ama cevap gelmemiş.

Benim bildiğim, lokomotifi alan kaybetti ise bir şekilde temin eder, size ulaştırır yani tazmin eder, burada konu bile olmaz.

İstenirse lokomotif bulmak kolay da,  elinizde fazla fazla bulunan malzemeler, şirketinizin yeşil alanlarında, açık havada kullanılmaya müsait mi?

Samimiyetle ifade ediyorum, ben bir şey anlamadım.

Ayrıca, elinizdeki malzemeler ile istediğiniz/kaybolan lokomotifin fotoğraflarını paylaşırsanız, size yardımcı olacak çok sayıda iyi niyetli arkadaşlarımız olduğunu biliyorum.

« Son Düzenleme: Temmuz 01, 2019, 21:50:27 Gönderen: Alp ÖNEY »