Gönderen Konu: Nurnberg Gezisi  (Okunma sayısı 13645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cenk

• Ziyaretçi
Nurnberg Gezisi
« : Aralık 05, 2009, 00:07:01 »
DEÐERLİ ÜYELERİN DİKKATİNE
BİLİNDİÐİ ÜZERE ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE NURNBERG DEKİ FUAR İÇİN KULÜBÜMÜZÜN ÇATISINDA BİR GEZİ DÜZENLENMESİ FİKRİ İLE YOLA ÇIKARAK KATILIMCI OLACAK ÜYELERİN ACİL MESAJLARINI BEKLEMEKTEYİZ BU ŞEKİLDE DÜŞÜK MALİYETLE HOŞ BİR GEZİ OLUŞTURABİLECEÐİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM.BİLİNDİÐİ ÜZERE UÇAK BİLETLERİ ERKEN ALINDIÐI TAKDİRDE UCUZ OLMAKTADIR HIZLI BİR ŞEKİLKDE KATILIMCI LİSTESİ VE SAYISI OLUŞTURABİLİRSEK MAKUL BİR GEZİ DÜZENLEYEBİLECEÐİMİZİDÜŞÜNÜYORUM.CİDDİ KATILIMCILAR ACİL CEVAP VERİRLERSE MAKUL BİR MALİYET ÇIKARTABİMEMİZ MÜMKÜN OLACAKTIR
TÜM ÜYELERE SAYGILARIMLA
« Son Düzenleme: Aralık 05, 2009, 00:29:34 Gönderen: Harun »

Çevrimdışı mustafasan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Nurnberg Gezisi
« Yanıtla #1 : Aralık 05, 2009, 14:11:35 »
                  Merhaba,
                  Ben katılmayı düşünürüm.

Çevrimdışı hksuher

• Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Aralık 05, 2009, 19:15:47 »
Uygun fiyatlarla olursa bende katılmayı zevkle düşürüm

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Aralık 05, 2009, 19:37:04 »
Ben de katılmayı düşünürüm.

cenk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Aralık 05, 2009, 21:09:25 »
Sayın üyeler;

Bildiğiniz üzere en büyük maliyet uçak biletleridir.Bu hafta baına kadar herkez birbiriyle iletişime geçerek net bir sayı kesinleştirirsek uygun bir maliyet oluşturabiliriz.Bunun  dışında konaklama için fikir ve önerilerinizi bildirirseniz sevinirim
Herkese Saygılarımla

Çevrimdışı mustafasan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Aralık 05, 2009, 22:56:13 »

Grup olarak verilecek her karara varım.(Gruplaşma ve bölünme olmayacaksa.)Harun Bey in rehberliği harika olur herhalde...

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #6 : Aralık 07, 2009, 00:47:47 »
Grup olarak verilecek her karara varım.(Gruplaşma ve bölünme olmayacaksa.)Harun Bey in rehberliği harika olur herhalde...

Mustafa bey,

Nurnberg ilk gelenler için tüm markaları ve yeniliklerini bir arada görmek açısından bence güzel olur. Ama ikinci defa gelmek istemeyenler de oluyor. Sonuçta benzer şeyler. Onlar haliye başka şehirleri mesela Hamburg'daki Miniature Wunderland i görmek veya orayı da geziye dahil etmek istiyorlar. O zamanda çok ayaklı bir gezi oluyor ve organizasyonu zorlaşıyor. Bu açıdan gruplaşma olabilir.

Nurnberg'de herhalde 8. senem falan olacak elimden geldiğince yardımcı olmaya tabi ki çalışırım. Gece, gündüz :) Güzel yemekler, birkaç içki içebileceğimiz yerler anlamında söylüyorum, yanlış anlaşılmasın.

Gelecek olanlarla en azından güzel vakit geçireceğimiz kesin.

Bu arad eğer gelecek olanlar kesinleşirse (Bu fuar için karar verme süresi artık çok kısalmıştır açıkçası) ben de her zaman kaldığım oteli değiştirip birlikte bir otel bulma arayışına katılırım. Ama dediğim gibi vakit çok az, karar verilmesi gerekiyor.

Selamlar,

Harun
« Son Düzenleme: Aralık 07, 2009, 13:57:03 Gönderen: Harun »

Çevrimdışı oruc

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Aralık 07, 2009, 09:14:35 »

Gezi hangi tarihler arasında ?

Çevrimdışı mustafasan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Aralık 07, 2009, 21:58:24 »

Harun Bey,
              Cevabınız için çok teşekkür ederim.Ben sizin gibi pozitif bir adam sayesinde bu hobiye de,kulübe de "hızla" girdim.Hep birlikte verilecek karara da,duraklara da uyarım.Ama yeter ki hiçkimse kendini fazlalık gibi hissetmesin..

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #9 : Aralık 07, 2009, 22:13:50 »
Arkadaşlar merhaba,

Bu akşam Nedim bey'le görüştüm.Kendisi gezinin vize, otel ve bilet işleri ile ilgilenip organize edecek.

Bundan sonra yapılacak iş çabuk olarak Nedim bey'in bir program ayarlaması ve katılacakların isimlerini yazması olacak herhalde.

Mustafa bey,

Burada kimsenin kendini fazlalık gibi hissetmesine izin vermeyiz merak etmeyin. Yeter ki kötü niyetli olunmasın.

Şu anda bu forum ve kulüp üyesi olsun olmasın, oluşmuş büyük bir camia var. Ve bu camiaya bir aidiyet hissetmek çok doğal, hepimiz bundan memnunuz.

Ancak diğer taraftan da, bu camia kimsenin tekelinde değil.  Tek tek sizin gibi, benim gibi üyelerin birlikteliğinden oluşuyor. Dolayısı bu camiayı hepimiz birlikte oluşturuyoruz.

Selamlar, sevgiler.

Harun

cenk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Aralık 08, 2009, 20:56:38 »
Ben mümkünse geziye katılmak istiyorum ama bunun için maliyet açklanabilirse sevinirim.
Saygılar

Çevrimdışı ahmet sönmez

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #11 : Aralık 11, 2009, 12:08:10 »
Ben de gelebilirim :)

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #12 : Aralık 11, 2009, 18:06:42 »
zaman, maliyet ve program belli mi acaba?

Çevrimdışı Nedim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #13 : Aralık 11, 2009, 20:24:33 »
sevgili model tren dostları,
Hamburg/Miniature Wunderland ve de Nürnberg/yoys fair2010 kapsayan tarihler,
tur kapsamındaki yapılacaklar, konaklama gibi detaylar ile tur maliyetini ve de
opsiyon tarihlerini içeren detaylı program çok büyük bir aksilik olmaz ise önümüzdeki
hafta sonuna kadar sunulmuş olacaktır. Bilgilerinize arz.
sevgi ve saygılarımla.
Nedim KUŞ..

Çevrimdışı Eylem

• Eylem
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Eylemlerim devam edecektir....
    • GittiGidiyor Dükkan Satışlarım
« Yanıtla #14 : Aralık 12, 2009, 01:18:26 »
Süper olur Nedim abi, sabırsızlıkla bekliyorum plan ve detayları.
Emeklere saygı duyuyorum.
Sevgilerimle..
Eylem Keskin

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #15 : Aralık 14, 2009, 11:28:20 »
    Tarihler açıklandığında belki bende gidebilirim ! bekliyoruz Nedim Bey şimdiden teşekkürler,İyi günler.Yusuf SÜNBÜL

Çevrimdışı Nedim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #16 : Ocak 12, 2010, 12:49:34 »
2010 HAMBURG-NURNBERG MODEL TRENCİLER
GEZİ PROGRAMI

1.Gün/03.02.2010/Çarşamba

Sabah saat 06:00 ‘de İstanbul/Atatürk havalimanında Dışhatlar gidiş terminali (B) kapısında buluşma. Bagaj ve Bilet işlemleri sonrasında Türk Hava Yollarının TK1661 sefer sayılı uçuşu ile 08:10 Hamburg hareket. Yerel saat 10:30 ‘da Hamburg  havalimanına varış.
Pasaport ve Gümrük işlemleri sonrasında Özel otobüsümüz ile 2 gece konaklamanın yapılacağı HOLIDAY INN EXPRESS HOTEL transfer ve Otele yerleşme. Serbest zaman.
Akşam yemeği için saat 20:00 otel lobisinde buluşma ve yemek için Almanlara özgü bira kültürünü içerisinde barındıran ve bira imalatının da yapıldığı GRONINGER Restaurant/bar akşam yemeği. Konaklama HOLIDAY INN EXPRESS hotelinde..

2.Gün/04.02.2010/Perşembe

Sabah kahvaltısını mütakip MINIATUR WUNDERLAND ziyareti. Saat 14:00 / 15:00 itibari ile Minia wunderland ayrılış. Serbest zaman model tren dükkanları alışveriş zamanı. Akşam yemeği serbest. Konaklama HOLIDAY INN EXPRESS hotelinde..

3.Gün/05.02.2010/Cuma

Sabah kahvaltısını müteakip saat 07:00 Hamburg – Nurnberg seyahatini gerçekleştirmek üzere Hamburg tren garına gidiş ve ICE ile Nurberg hareket.
Nurnberg tren garı varış . (Nuernberg Gar ile Otel çok yakın mesafede) 2 gece konaklamanın yapılacağı IBIS NUERNBERG ALTSTADT HOTEL yerleşme.
Şehirde serbest gün alışveriş imkanı veya TOYS FAIR 2010 gidiş. Tam gün fuar ziyareti akşam saat 18:00 / 19:00 itibari ile otele geri dönüş. Akşam Model Trenciler Kulübü Sn. Harun YAMANLAR ‘ın rehberliğinde serbest. Konaklama IBIS NUERNBERG ALTSTADT hotelinde.

4.gün/06.02.2010/Cumartesi

Sabah kahvaltısı mütakip TOYS FAIR 2010 gidiş. Tam gün fuar ziyareti akşam saat 18:00 / 19:00 itibari ile otele geri dönüş. Akşam Model Trenciler Kulübü Sn. Harun YAMANLAR ‘ın rehberliğinde serbest. Konaklama IBIS NUERNBERG ALTSTADT hotelinde.

5.gün/07.02.2010/Pazar

Sabah kahvaltısını mütakip otelden ayrılış işlemleri sonrası özel araç ile havalimanına transfer Türk Hava Yollarının TK1506 sefer sayılı uçuşu ile 13:45 İstanbul ‘a hareket. Yerel saat 17:25 ‘de İstanbul Atatürk Havalimanı varış.

Çevrimdışı Nedim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #17 : Ocak 12, 2010, 13:01:23 »
TUR BEDELİ      598,00 EUR

TUR BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

2 KİŞİLİK ODALARDA 2 GECE HAMBURG HOLIDAY INN EXPRESS
HOTEL KONAKLAMA (ODA*KAHVALTI)

GRONINGER RESTAURANT AKŞAM YEMEÐİ

MINIATUR WUNDERLAND GİRİŞ

HAMBURG-NUERNBERG TREN BİLETİ (ICE- 2.SINIF)

2 KİŞİLİK ODALARDA 2 GECE NUERNBERG IBIS ALTSTADT
HOTEL KONAKLAMA (ODA*KAHVALTI)

ISTANBUL-HAMBURG GİDİŞ//NUERNBERG-ISTANBUL DONUS EKONOMI SINIF
UÇAK BİLETİ (TÜM VERGİLER DAHİL)

HAMBURG HAVALİMANI – OTEL TRANSFER

OTEL -  NUERNBERG HAVALİMANI TRANSFER

Çevrimdışı Atilla Sülün

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #18 : Ocak 12, 2010, 20:24:42 »
harika bir gezi, harika bir planlama. keşke imkan olsaydı da gelebilseydim. gidenler dönüşte güzel anılarını bizlerle paylaşırlarsa biz de gitmiş kadar oluruz.

Çevrimdışı kuyumaz

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #19 : Ocak 12, 2010, 20:29:07 »

Nedim Bey, guzel bir program olmus, elinize saglik. Vize konusunda ki dusunceniz nedir, herkes kendimi halledecek, yoksa siz fuar ziyareti amaci ile topluca halledecekmisiniz? Tesekkurlerimle.