Gönderen Konu: Atlas Trainman HO 0044 Canadian National Mixed Freight Train Set  (Okunma sayısı 2703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bjkliadam

• bjkliadam
  • Forum Üyesi
Arkadaşlar Atlas Trainman HO 0044 Canadian National Mixed Freight Train Set bu tren setini bir yabancı internet sitesinde buldum. http://www.modeltrainstuff.com/Atlas-Trainman-HO-CN-Train-Set-p/atl-0044.htm bu set acaba dcc sistemli mi? rayları kaçlık, birde bu seti alırsam acaba bu setin aksesuarlarını (ilave vagonlar, raylar, ileriye dönük sinyalizasyon gibi) Türkiye'de bulabilirmiyim? Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Henüz bu konuda çok yeniyim, eğer olumlu yorumlar alırsam ilk setim olacak.
İlginize şimdiden teşekkürler.
Hakan Demirel

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Atlas Trainman HO 0044 Canadian National Mixed Freight Train Set
« Yanıtla #1 : Ocak 20, 2013, 14:37:16 »
Bu setin rayları hariç her şeyi diğerlerine uygundur , eğer özellikle bu lokomotifi istiyorsan seti al , büyütmek istersen Prosesten hornby raylara dönersin ve her zaman ray bulursun .

Pardon , güç ünitesi de 110 volt gelecektir , tabi ciddi problem.

Neden prosesten bir set almıyorsun ?
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı bjkliadam

• bjkliadam
  • Forum Üyesi
Ynt: Atlas Trainman HO 0044 Canadian National Mixed Freight Train Set
« Yanıtla #2 : Ocak 20, 2013, 18:16:48 »
İlgin için teşekkürler. Özellikle yük treni arıyorum, ileriye dönük genişlemeyi düşündüğüm bölüm yük vagonları ile ilgili henüz daha yeni olduğum için proses'te yolcu vagonları gördüm o yüzden fazla ilgi göstermedim.
Hakan Demirel