Gönderen Konu: MTK  (Okunma sayısı 6575 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alp ÖNEY

• Forum Üyesi
MTK
« : Nisan 25, 2019, 21:19:09 »
[Aralık 28, 2018, 18:13:08] Ozan Dik: eski fotolarımız yüklenecek mi ?

[Aralık 28, 2018, 18:13:14] Ozan Dik: eski fotolarımız yüklenecek mi ?

[Aralık 29, 2018, 18:28:07] kemalomay: Ozancım , son bir deneme daha yapılacak ama benim misafirim var yılbaşında sonra bu deneme yapılacak.

[Aralık 30, 2018, 22:40:48] Ozan Dik: teşekkürler

Artık bu insanlar yılmasa,  üzülmese. Çok zahmet olacak ama buradaki üyeleri adam yerine koysanız ve gelişmeleri paylaşsanız. Erteleye, erteleye seneler geçecek. Bir kişi çıkıp ta bilgilendirse. Burası "Taşra" kim ne bilir ki?

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: MTK
« Yanıtla #1 : Nisan 26, 2019, 00:08:06 »
Alp bey , evet sitem etmekte haklısın fakat bir şey yapılamamasının sebebi ilgisizlik değil çaresizlik.

Ben Harun ile Onur arkadaşımızı aynı anda yakalayıp konuşturmak istedim ama bu sene Harun hiç olmadığı kadar yurtdışına gitti , ben de çok gezdim maalesef ve çok az görüşebildik , görüştüğümüz günlerde de Harun'un elinde çok iş vardı. Vs vs.

Yarın Harun'a Onur arkadaşımızın telefonunu verip aramasını temin etmeye çalışacağım.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı aqualung

• aqualung
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Üsküdar
« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2019, 00:21:00 »
En azından "ne olduğu" konusunda kimse bir şey bilmiyor mu?

Çevrimdışı Alp ÖNEY

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2019, 23:04:06 »
Merhaba.

Aslında sizin sorduğunuz "ne olduğu" konusunda tahminleriniz vardır.

İşin tuhafı buradaki umursamazlık bizleri saymamaktır. Bu kadar insanı hiç etmektir. İstanbul'da yaşamak ayrıcalık mantığı ile her şeyi bildiğini iddia etmektedir (Bazı üyeleri bu organik yapı dışında tutuyorum).

Hiç çekinmeden paylaşıyorum, gerçek görüşlerin dışına çıkarak, elindeki lokomotif, vagon, kurgu olanlarla ile ilişkilerini "geyik muhabbeti" ne getiren, arkadaşını davet edip te paylaştığı yemeği burada yüzüne vuran insanlara sitemimdir bu. 

Ben uzaklardan zor günlerde bile sahip çıkıyorum.  Yani bu iş elden çıkmış. Sebebi ise bilinmez/paylaşılmaz. Samimi ve dürüst olmak ise en büyük meziyet.

Ülkemin tek MTK'sı vardı, o da bitti.

« Son Düzenleme: Nisan 30, 2019, 23:42:04 Gönderen: Alp ÖNEY »

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Mayıs 01, 2019, 01:30:41 »
Merhaba,

Sanırım çok uzun bir süredir foruma girmiyorum, herhalde bir seneyi geçmişdir. Kırgın olduğumu herhalde anlamışsınızdır. Bu kadar emek, çaba ve birikimin heba olması beni inanılmaz üzdü. Aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen elde var sıfır.

Kemalcim, lütfen açıklayıcı birşey yazma. Alay eder gibi Harun yoktu, görüşemedik, ben gittim, o gitti, vallahi komik oluyor. İki  sene oldu yahu.

Bu forum benim için bitti, bu kulüpte aynı şekilde. Bu yazıma  cevap olarak yav uğraşıyoruz gibi bir cevap yazarsanız sizlere olan saygınlığımı kaybedeceğim.

Model trenciliğim aynı hızıyla ve ölünceye kadar devam edecek, ama forum ve kulüp yok benim için. Ankarada zaten bir ben vardım kulüp ve forum konusunu ciddiye alan, artık kimse yok.

Biz devam ediyoruz. Benimle temas kurmak isteyen herkese kapım açık, zaten biliyorsunuz.

Saygılar ve sevgiler hepinize,

Can

Çevrimdışı aqualung

• aqualung
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Üsküdar
« Yanıtla #5 : Mayıs 01, 2019, 20:30:58 »
Hayretler içindeyim. Anlamaya çalışıyorum. Bu siteye siber saldırı mı oldu? Yeni versiyona geçerken kısa devre mi oldu?  Sisteme çay mı döküldü? Birisi Rusça karakterli yazı mı gönderdi? Hard disk kafayı mı yedi?

Çevrimdışı atlantis

• Onur Özdemir
  • Global Moderator
  • Forum Üyesi
  • Yer: İzmir
    • Truva Linux
« Yanıtla #6 : Mayıs 03, 2019, 11:36:27 »
Arkadaşlar arka planda çalışma, yedekleme ve inceleme yapmaya başladık. Bu nedenle sitede anlık yavaşlamalar ve erişim sorunları yaşanabilir. Kısaca Don't Panic :D

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #7 : Mayıs 03, 2019, 21:48:07 »
Onur kardeşim , kolay gelsin , umarım başarılı olursunuz...…...
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Arda Tırmaş

• Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Mayıs 04, 2019, 02:09:19 »
Güzel haberlerinizi bekliyoruz, bilgilendirme için teşekkürler

Çevrimdışı caylakpenguen

• Abdullah ÜLKER
  • Global Moderator
  • Forum Üyesi
  • Yer: Denizli
« Yanıtla #9 : Mayıs 05, 2019, 16:03:34 »
Değerli forum üyeleri.

Bilindiği gibi son bir kaç gündür Harun bey ve Atlantis ile birlikte forum bakımı ve güncellenmesi ile uğraşıyoruz.

Sonunda çabalarımız nihayete erdi.

Forumu güncel versiyona yükseltebildik.

Forumdaki resimler ile alakalı çalışmalarımız devam etmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Çevrimdışı Özcan

• Forum Üyesi
« Yanıtla #10 : Mayıs 06, 2019, 19:01:47 »
Ellerinize sağlık, kolay gelsin

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #11 : Mayıs 08, 2019, 08:50:23 »
Kolay gelsin,