Gönderen Konu: Yeni Bir Amerikalı Daha (üstelik dumanı da tütüyor, hem de sekron)  (Okunma sayısı 5786 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Merhaba,

Diaromamıza yeni gelen bir lokonun videosunu paylaşıyorum.

Bilgisayarınızın sesini açmanızı tavsiye ederim.

Selamlar,

Harun

[youtube=320,240]f8y0fJdF1mM[/youtube]    [youtube=320,240]EVvbFass1sM[/youtube]
« Son Düzenleme: Ekim 05, 2007, 04:04:30 Gönderen: Harun Yamanlar »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Selam,

Videoyu yeniden yükledim. bunda bir ara kamerayı açık unutmuştum ama daha iyi capture edilmiş.

Harun

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
bu daha güzel oldu.

[youtube=340,260]f8y0fJdF1mM[/youtube]
« Son Düzenleme: Ağustos 24, 2007, 18:42:17 Gönderen: Harun Yamanlar »

jedi

• Ziyaretçi
tamam, anladık... güzelmiş... fiyatı nedir? onu bilelim... ona göre tavrımızı koyalım.

jedi.

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Harun Beyciğim, fazla hava atmayın.. Bakarsınız milletteki Amerikalılar kutularından çıkmaya başlar. Sesleri olmasa da onların da dumanı tütebilir. Bilmem anlatabildim mi?  ;D ;D Hakikaten sesli olunca da bir başka oluyor. Mevcut decoderleri ne yapacağımızı da söylerseniz daha bir mutlu olacağız... Selam ve sevgiler... İlyas Şıklar

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
harun,
bu senin yapın mı bilmiyorum amma hayran kaldım...
ben almanyaya cok gittim.. vede orda il işim onların tabiriyle haupthbanhoff mı dedikleri bizim gar misali yerlerde.. 2-3 mark atarak oynanan tren setleri vardı.
yemin ederim ilk indiğimde arkadasımı bile aramadan orda saaatlerce oyalanırdım...
hele sesli olması cok guzel.. hele ses ve dumanın senkronizesi mukammal bence..
görüşürüz...
sevgiyle..
haldun bağbakan

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
harun,
bu senin yapın mı bilmiyorum amma hayran kaldım...
ben almanyaya cok gittim.. vede orda il işim onların tabiriyle haupthbanhoff mı dedikleri bizim gar misali yerlerde.. 2-3 mark atarak oynanan tren setleri vardı.

Haldun abi,

Bu kurgu bizim ofiste, yani Kadıköyde. Sana özel bir mesaj attım, adresle ilgili olarak herhalde fark etmedin.

Bu kurguyu kulüp arkadaşlarımızla birlikte 1 ay gibi bir zamanda yaptık. Yani 7-8 kişinin emeği var.

Sen gel 2-3 mark atmadan da oynanıyor. :)

Biz her Cumartesi benim ofiste toplanıyoruz gelirsen herkes tanılmaktan çok mutlu olacaktır.

Hatta yarın gelebilirsen eminim katılanların sayısı da artacaktır.

Herhalde 17-18 sene olmuştur görüşmeyeli değil mi?

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Harun Beyciğim, fazla hava atmayın.. Bakarsınız milletteki Amerikalılar kutularından çıkmaya başlar. Sesleri olmasa da onların da dumanı tütebilir. Bilmem anlatabildim mi?  ;D ;D Hakikaten sesli olunca da bir başka oluyor. Mevcut decoderleri ne yapacağımızı da söylerseniz daha bir mutlu olacağız... Selam ve sevgiler... İlyas Şıklar

İlyas bey selamlar,

Valla atıyorum. Şahane bir şey. Zaten satmıyorum. Hepsini kendime saklıyorum.

Ayrıca sesleri olmayan, digital de olmayan eski Amerikanlara mevcut decoderleri takabilirsiniz. Böylece hem sesli, hem digital hem de dumanlı olurlar.

Bu arada Eskişehir'de Hikmet abi hakkımda nasıl konuştuğunuzu iletti. Ne mutlu bana teşekkür ederim.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
eh 1-2 resim koyalım...

Evet 2 de makinisti var...