Gönderen Konu: liliput yol makinası ışıklandırma ve dijitale çevrim  (Okunma sayısı 3342 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı c.doğan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Arkadaşlar merhaba.Geçen gün Proses e harika ürünler geldi biliyorsunuz.Bende rastlantı sonucu siparişlerin geldiği gün Proses e uğramıştım.Kutuları hep beraber açtık.Birde baktımki yaklaşık bir senedir beklediğim liliput Plasser theurer Yol makinasıda kutulardan çıkmasınmı.Dünyalar benim oldu.Derhal bu şirin makinayı alıp eve geldim ve hemen modifiye çalışmalarına başladım.Ürünün içinden küçük bir bord çıkıyor.Dekoder için kolaylık sağlanmış.Ancak nem soket yok.Siz kabloları keserek kuruyorsunuz.Geçen sene sevgili Harun bu makinaya dekoder ve ses takmıştı.Ben ses takmadım.Ancak arka büyük markize ışık ekledim.Ayrıca makinanın birazda olsa ağırlaşıp raylara daha iyi basması içinde markizine ağırlık koydum.Markize ayrıca bir makinist eklemekte hoş olur diye düşünerek  elimdeki tek figür olan askeri makinist yerine oturttum.Makinanın altındaki önteker akım iletici bakır tellerde renk açısından daha uyumlu olması için ayrıca sarıya boyandı..

Esenkalın

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
Ynt: Liliput Yol Makinası ışıklandırma Ve Dijitale çevrim
« Yanıtla #1 : Temmuz 08, 2010, 20:19:16 »
Temiz is Dogan..  Ellerine saglik

.---- -  -
   (   ,----- - -     \_/        ___  c--U---^--'o  [_  |--------------'_| /_(o)(o)--(o)(o)
 ====================================================================================================================================================================

Çevrimdışı irfantprk

• ?RFAN TOPRAK
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: liliput yol makinası ışıklandırma ve dijitale çevrim
« Yanıtla #2 : Temmuz 08, 2010, 22:32:18 »
Syn,Doğan bey....

İyi günlerde kullanın.....

Yol makinaları ilk geldiğinde Harun Abi'ye çok ısrar ettim,işi çok olduğu halde beni kırmadı ve sesli decoder taktı.

Ses hoperlörünü kabin içine gizledi,çokta süper oldu.Çalışma esnasında fonksiyon tuşlarını kullanarak sesli kullanıyorum,çok verimli,

Kullananlara tavsiye ederim.Video paylaşımda videosu var.

Harun Abi.....Tekrar teşekkür ederim.Ellerine sağlık.

Selamlar,,,,
« Son Düzenleme: Temmuz 09, 2010, 00:05:36 Gönderen: irfantprk »