Gönderen Konu: 29 Eylül Cumartesi Toplandık  (Okunma sayısı 5633 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
29 Eylül Cumartesi Toplandık
« : Ekim 01, 2007, 00:06:16 »
Arkadaşlar merhaba,

29 Eylül Cumartesi günü de artık klasik bir hale geldiği şekilde tekrar toplandık.

Biliyorsunuz yaz boyunca bu toplantıları bir "toplantı" gibi değil ama gelebilenler arasında bir "toplanma" şeklinde yapıyorduk ve özel bir duyuru yapmıyorduk.

Yaz boyunca aramızda yeni katılan gerek forum gerek yeni kulüp üyelerimizle yüzyüze tanışma, görüşme şansımız fazla olmamıştı.

Bundan dolayı 22 Eylül toplantısını özel bir duyuru ile yaptık ve bir çok üyemizle yeniden bir araya geldik bir çoğumuzda birbiriyle yeni tanıştı.

Bundan sonra da her Cumartesi, özel bir çağrı yapılmasa da, özellikle konuşacağımız şeyler olmasa da gelebilen herkesi bekliyoruz.

Geçen hafta yeni üyelerimiz de olduğu için çok fotoğraf çekmiştik. Bu hafta öyle olmadı. Katılım gene yüksek olmasına rağmen 3-5 fotoğraf çektik. Tahmin ediyorum gene 25 kişi civarında bir katılım oldu.

Aşağıda mütevazi kurgumuzun başında toplananlardan 2-3 resim koyuyorum.

Bu toplantıda özellikle 2 konuyu konuştuk. Tepe Nautilus'ta bu sene neler yapabiliriz ve bana arkadaşlık etmek üzere kimler hangi günler gelebilir vebuna ilave olarak da önümüzdeki aylarda yapabileceğimiz geziler.

Barbaros bey'in okul servisleriyle ilgili bir işi var. Bize 2-3 adet 18 kişilik minibüsü istediğimiz hafta sonlarında bize tahsis edebileceğini ve istersek gezilerimiz bunlarla yapabileceğimizi söyledi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Bir diğer konu da bazı gezilerimizi trenle yapabileceğimizdi. Hatta böyle bir geziyi Selanik'e kadar yapabileceğimizi de konuştuk.

Geçen haftanın kısaca özeti bu şekilde.

Dediğim gibi geçen hafta çok az fotoğraf çektik ve artık Kemal beyin her toplantıya giriş yaptığı anda klasikleşen ve kendisiyle özdeşleşen pozu ile başlayarak onlardan 4 tanesini aşağıya koyuyorum.   

Haftaya görüşmek üzere.

Harun

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Ynt: 29 Eylül Cumartesi Toplandık
« Yanıtla #1 : Ekim 01, 2007, 14:43:34 »
Harun bey merhaba.

Modeltrenci arkadaşlarla yaptığınız toplantıların görünümlerini ve görüşülen konuları bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Toplantılarınızın her zaman aynı çoşkuyla devam etmesini yürekten dilerim.

Bu oluşumlarınızla, biz katılamayanlara büyük bir güven aynı zamanda da çalışmalarımıza şevk vermektesiniz..

Tüm modeltrenci dostlara selamlar, sevgiler, saygılar.
Teoman Kardaşlar

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
Ynt: 29 Eylül Cumartesi Toplandık
« Yanıtla #2 : Ekim 01, 2007, 17:43:34 »
Harun Kardeşim.Resimlerde kedi artık yok herhalde.Toplantı çok iyiydi.Ancak buharlıyı ortadan kaldırmak lazım.Kimse kendini kurgu odasından alamıyor.N Scalacı olduğum halde neredeyse ben bile bir tane alacaktım.Bereket toplantıyı 2 saate terk edebildim.Ne mutlu HO'cu kardeşlerime.Böyle bir lokoya sahip olma şansları var.Darası biz N'cilerin başına.Toplantıda bu yüzden pek bir araya gelemedik ama konuyu toparlamışsınız.Kısmetse Cumartesileri katılmaya çalışacağım.Sevgi ve saygılar.
NACİ GÜRBÜZ