Gönderen Konu: Bachmann ve Woodland Scenics Yeni Modeller Geldi!  (Okunma sayısı 4161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Bachmann ve Woodland Scenics Yeni Modeller Geldi!
« : Nisan 19, 2008, 00:52:45 »
Merhaba,

Bugün (18 Nisan, Cuma) itibariyle Bachmann ve Woodland Scenics ürünleri stoklarımıza girdi.

Woodland Scenic kurgu kitleri geldi. Neredeyse Gürkan kadar. :)

Hikmet Hoca herzamanki gibi ilk teftişleri yapıyor.

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Ynt: Bachmann ve Woodland Scenics Yeni Modeller Geldi!
« Yanıtla #1 : Nisan 19, 2008, 01:20:44 »
Umarım benim B89 coarse gray balast malzemeleri de gelmiştir, 3-4 ay önceden 5 (yazıyla beş) paket sipariş vermiş idim, saygılarımla hatırlatırım ... Harun Bey kolileri görünce size ve arkadaşlara kolaylıklar dilemek geldi içimden... Fakat Hikmet Hoca gene bizden önce davrandı desenize. Aman benim balast kumlarına dikkat edin (!). Sevgilerimle... İlyas Şıklar
« Son Düzenleme: Nisan 19, 2008, 01:24:52 Gönderen: isiklar »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #2 : Nisan 19, 2008, 02:33:02 »
Umarım benim B89 coarse gray balast malzemeleri de gelmiştir, 3-4 ay önceden 5 (yazıyla beş) paket sipariş vermiş idim, saygılarımla hatırlatırım ... Harun Bey kolileri görünce size ve arkadaşlara kolaylıklar dilemek geldi içimden... Fakat Hikmet Hoca gene bizden önce davrandı desenize. Aman benim balast kumlarına dikkat edin (!). Sevgilerimle... İlyas Şıklar

İlyas bey sizin tramvay ve balastlarınız geldi. Hikmet hoca salı günü geliyormuş. Ben götüreyim dedi ne dersiniz?

Harun

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #3 : Nisan 19, 2008, 02:41:52 »
Hoca'ya zahmet olmazsa iyi de olur, uzunca bir süredir görüşemedik, böylece görüşme fırsatı da yakalamış oluruz. Tramway'ın acelesi yok ama balastlara sevindim valla, yarım kalmıştı, artık kaldığım yerden devam edebilirim... Harun Bey ilginiz için teşekkürler ediyorum... İlyas Şıklar

Çevrimdışı Özgür Toprak

• Özgür Toprak
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4 : Nisan 21, 2008, 00:03:04 »
Harun  Bey,

River Pass layout kiti çıkmadı değil mi kutulardan? Kazara çıktıysa bana 1 adet ayırabilir misiniz? (layout+ scenery)

Saygılarımla,

Özgür

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #5 : Nisan 21, 2008, 00:53:23 »
Harun  Bey,

River Pass layout kiti çıkmadı değil mi kutulardan? Kazara çıktıysa bana 1 adet ayırabilir misiniz? (layout+ scenery)

Saygılarımla,

Özgür

Malesef,

Ama galiba Liliput'un kampanya ürünleri ile birlikte 1 adet geliyor (Mayıs içinde). Faturada gördüm diye hatırlıyorum.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı tbassoy

• S.Timuçin BA?SOY
  • Forum Üyesi
  • Yer: Bursa
  • TimuC?N
« Yanıtla #6 : Mayıs 01, 2008, 22:10:42 »
Merhaba
Son zamanlarda gelen ve elinizde bulunan Woodland Scenics ürünlerinin listesi ve fiyatları var mı? N ölçek bir kurguya başlayacağım, arazi kaplamaları , ray altlığı ve raylar öncelikli olmak üzere gereken herşeyden  :) lazım olacak.
Selamlar
Selamlar........