Gönderen Konu: Haluk Eriş Beyin N skala Arnold kurgusu  (Okunma sayısı 19197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ebaykal

• Ziyaretçi
Haluk Eriş Beyin N skala Arnold kurgusu
« : Mart 16, 2007, 12:02:28 »
Dün YouTube'u dolaşırken Haluk Eriş adlı bir model tren severin video kurgusuna rastladım.
Çok hoşuma gitti.
Inşallah kendisini en kısa sürede aramızda görürüz.

Erkut

Çevrimdışı salinas

• Forum Üyesi
Ynt: Haluk Eriş Beyin N skala Arnold kurgusu
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2011, 15:37:37 »
sayın dostum tesadufen bu siteyi buldum ve uye oldum ancak sizin youtube da seyrettiginiz calısmayı sıteye yolladıgım halde acılmıyor....harun bey yardımcı olur umidiyle...oz gecmisimi dun ozet olarak yazdım...oyle zannediyorum ki ARNOLD serisinin nerede ise tamamını biriktirmis bir tek ben varım....teskkur ederim sevgilerimle haluk eris

Çevrimdışı salinas

• Forum Üyesi
Ynt: Haluk Eriş Beyin N Skala Arnold Kurgusu
« Yanıtla #2 : Mart 31, 2011, 22:45:37 »
sayın erkut bazı uyeler fotoraf istediler kurgu ile ilgili...haldun beye sordum cevap yazdı .resim paylasda gerekeni yaptım. ancak basaramadım.bizim kalamıs yelken 1954 diye sitemiz var. 3lu bir komite gonderilen her resmi inceleyip paylasıma ekliyor...ben genel paylasıma nasıl calısma fotorafı gonderebilirim...insanlar neden mail ile haberlesmiyor.dunyanının her yerine her siteye fotoraf gonderiyorum...bu is bu kadar zor olmamalı.yardımcı olusanız sevinirim...arnold haluk eris

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3 : Nisan 01, 2011, 23:29:32 »
Sayın Haluk bey , haklısınız bizim siteye resim yüklemek gerçekton zor ve uzun emek istiyor.
Eski Arnoldlar şu anda hem maddi hem manevi açıdan çok kıymetli , hepsini görmek isteriz , eğer e-mail ile resim gönderebiliyorsanız lütfen üst kısımdaki   " ÜYELER " isimli konudan " Okan Bekatlı " isimli üyemizi bulup " özel mesaj gönder " kısmına girerek  resimleri gönderin , Okan bana ve Ferdaya bölüştürsün , sizin adınıza açılan bir bölüme yavaş yavaş yükleyelim , ayrıca " youtube " daki videonuzu da Okan bey siteye aktarabilir.

Bu işlerle ilgilenen Okan kardeşimiz bu ara yeni ve yorucu bir işle uğraştığı için biraz yoğun , bu aksaklıklar ondan oldu , en kısa zamanda düzeltilir.
Tekrar teşekkürler.............
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #4 : Nisan 02, 2011, 11:55:50 »
haluk kardeşim sen resimleri benim mailime atarsan ben de koyablirim..okan kemalin dediği gibi yogun olabilir...
haldunabi@yahoo.com

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #5 : Nisan 05, 2011, 00:55:26 »
Haluk beyin kurgusu...