Gönderen Konu: Ankara  (Okunma sayısı 4099 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ankara
« : Haziran 02, 2007, 04:44:35 »
Arkadaşlar selam,

Optimum Alışveriş Merkezine kurduğumuz bir slot car pisti için Ankara'dayım.

İlginç bir zamanlama oldu. Alışveriş merkezi, yaklaşık 1 aydır ertelediği kurulum için 1 Haziran'a karar verdi.

Bilmeyenler sonradan öğrenip "Bak Ankara gezisi için problem çıktı ama kendisi gitmiş" demesin diye özellikle belirtmek istedim.

Slot car pistimizin kurulumu sabaha kadar sürecek gibi görünüyor. Saat sabah 04:40 oldu ben ancak otelime dönebildim.

Bu akşam daha erken saatlerde Ümit ve Osman beylerle yemek yedik, tanıştık. Yarın da muhtemelen Tufan atölyesini görme şansım olacak.

Ayrıca Osman bey görmek istediği için demolarda kullanığımız "Live Steam" setini de yanımda getirdim.

Eğer kurma şansımız olursa onu da çalıştıracağız.

Ankara'dan gelmek isteyen diğer arkadaşlarla da tanışmak isterim. Tabii ki kulüp üyesi olmayanlarla da.

Harun

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ynt: Ankara Optimum AVM Slot Car Pisti
« Yanıtla #1 : Haziran 03, 2007, 02:28:09 »
Evet bugün pist bitti ve kullanıma hazır hale geldi.

Artık Ankara'da da bir slot car pisti var.

Çevrimdışı eraysarac

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ANKARA
Ynt: Ankara
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2007, 08:58:23 »
Harun abi öncelikle Ankara'ya hoşgeldiniz.Güzel bir pist olmuş.
Kendi halinde,model tren sevdalısı

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Ynt: Ankara
« Yanıtla #3 : Haziran 03, 2007, 13:00:17 »
Harun bey elinize sağlık. Bu güzel hobinin büyük pistini kurarak Optimum Alışveriş Merkezinde Ankara'da yaşayan modelseverlere  güzel bir hizmet sundunuz.

Ankara slot car pistine kavuştuğu için çok şanslı bir ilimiz.

İzmir Mavi Şehir EGS Park'ta uzun bir süre, İzmir'de yaşayan modelseverlerde bu güzel hobiden yararlanmışlardı.

Slot car pistlerinde arkadaş gruplarıyla yarışlar yapılarak çok keyifli zaman geçiriliyor. Hafta sonları bu tür alışveriş merkezlerinde bu tür aktiviteler sosyal yaşamımıza ayrı bir renk getiriyor.

Ankara'lı modelsever arkadşlarımıza, Slotcar Pistinde güzel zaman geçirmelerini dilerim.

Saygılar
Teoman Kardaşlar